Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srác rögtön a szex-szet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác rögtön a szex-szet akarja már a kapcsolat elején, akkor biztos, hogy másra nem is kellenék, csak arra? 17L

Figyelt kérdés
Ezt ti hogy látjátok?

2012. márc. 18. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle. Egyébként nem biztos.
2012. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Huh az biztos. Az ilyeneket hagyd a p*csába.
2012. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hagyd a p*csába... nem biztos, hogy csak arra... de főként szerintem arra kellenél neki
2012. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az a probléma, hogy elbizonytalanodtam. Régebben azt gondoltam volna, hogy az ilyeneket tényleg hagyni kell. De elgondolkodtam, hogy mi van, ha neki erre is szüksége van, de nem kizárólag csak ezt akarná..Szóval azért tettem fel a kérdést, hogy ti hogy látjátok :) Mint látom, már két különböző választ kaptam:(
2012. márc. 18. 11:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem biztos. Minden pasi akarja már a kapcsolat elején is, de kérdés hogy tud-e rád várni vagy nem.
2012. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Igen..szerintem 99,9% utána meg dobna..
2012. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt nézd, hogy hogyan viseli, ha te elutasítod ezt... Ha megérti, akkor nem csak arra kellesz.
2012. márc. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem se biztos, én rögtön az elején megpróbálom megdugni a csajt, ha azt mondja hogy állj, akkor megértem és legközelebb csak akkor, amikor ő is szeretné...
2012. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. márc. 18. 11:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan pasi aki ne akarna lefeküdni a lánnyal akivel jár. A türelme a fontos. Minél jobban erőlteti annál biztosabb,hogy igen.
2012. márc. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!