Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik rabszolgának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik rabszolgának a FÉRFIAK a Nőket?

Figyelt kérdés

De most komolyan?

Miért?

Mosonn főzönn takarítson este tegye szét a lábát ha focimeccs van gondoskodjon h legyen sör és csipsz és fogja be a száját!



2012. márc. 19. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Megszólalt végre a másik oldal. Teljesen jogos, mondom ezt, nő létemre, és annak ellenére, hogy nálunk ez nem így van. De nagyon sok helyen ige, és tényleg a nő panaszkodik. Pedig nincs oka.
2012. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan férfiak, akik konkrétan megalázzák a nőket. Élvezik, ezt , és saját maguk kisebbségét, butasását leplezik ezzel.

Gusztustalan egy faj, de sajnos ha az ember lánya halál szerelmes egy ilyenbe, akkor nem tud mitt tenni. Egy ideig óráig eltűrni, mert nagyon szereti. Ismerek olyat aki konkrétan rabszolgát tart. a barátainak ,ismerőseinek is így adja elő. A lány nagyon helyes, de a férfi mégis szégyneli, és a baráto kelőtt megalázza folyamatosan. jópár éve alázza, ócsárolja, így a nő annyira levesztette önbecsülését, önbizalmát, hogy úgy érzi, más már nem bírná őt elviselni, csak e az állat aki mellett él. pedig ez nem így van.Képtelen lépni, és inkább mindenre helyesel, és alárendelteti magát, mert a férfi képes lenne kicsinálni őt, akár testileg, de inkább lelkileg. Mivel a Nő szereti, (régi emlékek, mittudomén mi miatt) a csávó meg a nőt nem ,így ő felültud kerekedni, és fájdalmat tud okozni neki nap mint nap. A Nő teljesne megváltozott. Elveszette kisugárzását, és akármit tesz, csapdában van. Ha kilépne ebből valam icsoda folytán, akkor abba is belerokkanna, de ha marad, azt sem bírja már sokáig elviselni. Aférfi annyira önző, hogy képes lenne öngyilkosságiog hajszolni azt a nőt. És eközben fenntartja hogyő csajozhat. A vicc hogy nagyo ncsúnya nőszemélyekkel kavar. nem értem, de vannak ilyenek.

2012. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Ti nők nem unjátok még az állandó rinyálást és áldozatpózt? Mert sztem már rohadt unalmas. Szét kell tenned a lábad, drága? Úgy beszélsz, mintha csak a férfiakt érdekelné a szex, nektek meg akkora áldozat lenne szeretkezni. Focimeccs? Az is kb óránként van, ugye ?:).Nem kell mosni, se takarítani, élhetsz mocsokban is. Unalmas vagy, tényleg be lehetne már fejezni a nyávogást, élhetsz egyedül is, akkor nem kell széttenni a lábad, és nem fog senki focimeccset nézni.
2012. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.


Igen, vannak olyan férfiak, a gond csak az,h a legtöbb nő nem képes kilépni egy ilyen kapcsolatból, csak sajnáltatni magát. Volt is ilyen lány ismerősöm, 2 évig hisztizett, h elhanyagolja a barátja és bunkó vele, mikor megkérdeztem,h miért szakít vele, azt mondta, nem tudja. Sztem a nők többsége élvezi, hogy panaszkodhat.

2012. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én a férfiakat tartom rabszolgáknak.

Ezt élvezik is. Vágynak rá. Mindent megtesznek, a kedvemért, csak jól kell csinálni.

Vannak rá nagyon jó módszerek.


A te gondod az, hogy te ezt így éled meg.

A nő dolga egy normál kapcsolatban az amit te felsoroltál. A férfiát is sorold fel. Azt elfelejtetted.

Ugyanúgy vannak olyan dolgok amiket általában csak a férfiak csinálnak.


A szexet élvezni kellene, és nem csak szét tenni a lábad.

Talán innen ered a problémád a férfiakkal.


A férfi egy egyszerű lény. Mindent megtesz a jó szexért.

Ha te azt szeretnéd hogy a női szerep szerinti munkákat is ellássa a párod akkor tessék érte tenni.


Keress rá a google-ban a Női Dominancia, domina, femdom szavakra.

Ha ügyes vagy még női ruhát is adhatsz a párodra :D


32L

2012. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
32 évesen létedre nem csodálom, hogy még lány vagy, ha azt hiszed mindenkit manipulálhatsz egy kis szexszel. ;-)
2012. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert fizikailag erősebbek vagyunk és ezt kihasználjuk.

Igen, komolyan.

Ezért.


26/f

2012. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én azt tapasztalom , hogy csak az olyan nőket nézik rabszolgának, akiket ők tartanak el.jogos.mert ha egy nő egész nap dolgozott akárcsak a férfi nem lehet neki azt mondani, h bezzeg te egész nap itthon mereszted a valagadat és arra nem vagy képes , h a zacskós levesen kívül valami ehetőt főzz


u.i.: egyébként én szeretem a zacskós levest ,de 16 éves létemre habár se férjem , se párom ,nagyon szeretek sütni-főzni, lehet azért mert még újdonság.a házimunkát nem szeretem , de elvégzem , mivel nem akarom , h egy mocsok legyen a szobám..

2012. jún. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!