Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjam elfelejteni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam elfelejteni azt a szemelyt, aki nagyon sokat jelentett nekem. Es szerelmes vagyok bele? Mit tegyek hogy elfelejcsem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő majd segít. 70 év múlva a nevedre sem fogsz emlékezni.
2012. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, majd az idő teszi a dolgát. tapasztalat. Ha tini vagy, pár hét, ha felnőtt és igazi komoly kapcsolatot gyászolsz, fél-1 év, mire túllendülsz.
2012. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok. Van/volt egy ilyen személyem nekem is.

Én is beleszerettem más részletek miatt ennek sose lenne jövője de hagyjuk ezt most.

Lassan majdnem 1 éve tart ez. És sajna már valamiért nem hajlandó beszélni se velem.

Csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbálj mindig csinálni valamit ami eltereli figyelmed pl.: olvass, tv-z tanulj, találkozz másokkal hasonló. Így is elég rossz, sőt... Én is csak reménykedek, hogy majd vége lesz egyszer.

2012. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!