Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Összejönnétek egy kevésbé helyes fiúval, aki belső tulajdonságokra olyan, akiből nagyon kevés van a mai világban?

Figyelt kérdés
Nem mondanám csúnyának a srácot, csak nem a "nagyon jó pasi" kategóriába tartozik. Tehát külsőre nem fog annyira meg. Belsőre viszont nagyon, és nagyon szeret engem. Ti összejönnétek, egy ilyen sráccal?
2012. márc. 19. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyha neked tetszik KÜLSŐLEG akkor igen.Ha nem tetszik de akkor is összejössz vele abból később gondok lehetnek.Ha nincs kölcsönös vonzalom akkor az a kapcsolat nem fog működni jól.
2012. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én lehet adnék neki egy esélyt
2012. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én jöttem össze sráccal ilyen alapon és soha nem tudtam annyira vonzódni hozzá, ahogy ő hozzám. Hiába volt kedves, rendes, aranyos, okos a kémia nem működött nálam.
2012. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek....
2012. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy többnyire így választotok magatoknak párt, hogy valamiért. Szinte már érdekből. Aztán csodálkozol hogy nem működik. Nyilván ez esetben is állandóan azt néznéd, hogy ki néz titeket, mert csúnya a pasid és az milyen ciki. Miért nem azt választod, akibe szerelmes vagy és még azt sem tudod megmondani hogy miért?(Olyannak szereted amilyen)
2012. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dr.Szex válasza:
Igazából tőled függ,ismerd meg saját magad... mik az elvárásid? Ha nem elsődleges a külső akkor szeresd és meglátod igazi mély kapcsolat lesz.Ha pedig mégis úgy érzed hogy nem fogsz tudni megbékélni a külsővel akkor azonnal vess véget ennek.Senkinek nem tesz jót egy felszínes kapcsolat.
2012. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!