Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a párod legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a párod legnagyobb hazugsága mióta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 11:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire volt jó, de többször megcsinálta már.
2012. márc. 20. 11:31
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
csak 1 sört ittam édes,hukk
2012. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt pasim volt olyan h ilyeneket mondott:

-Nem voltam sehol. Később megtudtam h elment kocsikázni 2 ismerős csajjal, v bulizni a haverjaival

-Nem ittam v csak 1-2 sört. Megtudtam h több alkalommal is mikor ezt mondta hulla részegre itta magát

-És a legdurvább. Nem csaltalak meg. Kiderült h többször is.

Nem csoda h az exem. A mostani párom nem szokott hazudni nekem

2012. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
Az én párom nem hazudik nekem. Egyikőnknek sem fér bele a hazugság a kapcsolatunkba. Egy kapcsolat alapja az őszinteség. 5 éve vagyunk együtt! :)
2012. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az én párom 1-szer hazudott, volt egy munkahelye 1 hete járt oda, fizetésügyileg elég jó volt viszont a munkahely dolgozói kinézték, alázták, és minden nap sza.r kedvvel ment be dolgozni, egyszer egy hétfői nap telefonált reggel hogy jön haza mert kirúgták...kb úgy fél évre rá(mikor már rég volt munkahelye és nekem is, és ráadásul ugyanazon a helyen:))mondta meg hogy igazából nem kirúgták hanem felmondott. Meg is értettem, bár akkor senki nem dolgozott a családban és örültünk hogy legalább keres, nagyon rossz volt érthető is hogy nem merte megmondani hogy ő mondott fel. Szerencsére 2 héttel azután lett munkánk:9 ilyen a sors.
2012. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
azt hazudta hogy nő!
2012. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mint az elsőnek.

De nem engem akart bántani,hanem félt elmondani.Aztán csak elmondta,nagyon aranyos volt.

egyébként nem hazudik.

2012. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az én barátom is őszinteség mániás. Én nagy kamus vagyok, nem direkt, csak ebben nőttem fel, és szinte a "véremben van" a hazudozás, ha konfliktuselkerülésről van szó. Nagy erőfeszítések árán sikerült leszokni róla, úgyhogy most már egyikünk sem hazudik a másiknak. 2 éve vagyunk együtt.
2012. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Eddig még nem hazudott, remélem így is marad!

Még ha apró füllentése is lenne tudja, hogy nála a Világ végét fogja jelenteni! :D 2,5 éve vagyunk együtt.

2012. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy a munkatársnője ronda és kövér. Ehhez képest szőke, vékony, nagymellű. Ilyen már többször is előfordult.
2012. márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!