Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolat mellett normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat mellett normális a fellángolás?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban. Nincs már meg az a szikra, de szeretem a páromat, ő a mindenem. Tegnap óta furcsán érzek egy srác iránt, nem szerelem, csak szaporán dobog a szívem ha rágondolok, és gyakorlatilag azóta rágondolok, persze gyötör a bűntudat. Amúgy is labilis a lelkiállapotom anyum halála miatt, hiányzik ez nekem?:( Pár napja még azon gondolkodtunk a párommal, hogy szeretnénk majd évek múlva gyereket, de most per pill nem tudnék a párom szemébe nézni és őszintén kimondani, hogy szeretem. Mi ez a hülye érzés, és legfőképp mikor múlik el?

Éreztem már egyszer így tanárom iránt, de kb 3 nap és elmúlt, de az ugye tabu volt, mivel tanár, de ez a srác velem egyidős...azért félek, hogy netán komolyabban belezúgok. Teljesen össze vagyok zavarodva, be vagyok pánikolva:(



2012. márc. 20. 11:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem hűlt ki, amikor nincs velem nagyon hiányzik, legszívesebben minden időt vele töltenék, és szeretem, ezt érzem, tudom.
2012. márc. 20. 12:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát alapba az már nem jelent túl jót, hogy ilyet érzel, ilyen fellángolást, az már egy egy rossz előjel, ha elmúlik az érzés ha nem, mindig benned lesz, hogy ez volt...ha igazán szeretnéd a párodat, szerelemmel, és nem csak megszokásból, akkor ilyen elméleti szinten sem merülne fel. Szóval ezt kellene tisztázni magadban, mert ha ez a dolog kihűlt, akkor a barátod is egy olyan lányt érdemelne meg, aki viszont szereti szerelemmel
2012. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem megszokásból vagyok vele. Csak úgy megszokásból nem tudnám elképzelni, hogy leélem vele az életem. De össze vagyok zavarodva, mert tényleg nem okés, hogy párkapcsolatom van, és így érzek. Lehet az lenne a legjobb, ha megmondanám a páromnak, hogy tegnap óta egy srác jár az eszemben folyton, akit jóformán nem is ismerek. De ha pár nap és elmúlik az érzés, akkor felrúgom a kapcsolatunkat, és azt nem tudnám elviselni. Nem tudom mit tegyek...
2012. márc. 20. 12:39
 14/18 anonim ***** válasza:
ez a lehetö legrosszabb megoldás lenne...
2012. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nehogy elmondd neki. bár mondják, hogy az őszinteség a legfontosabb, de szerintem ezzel tönkre vágnád a bizalmát, ami a kapcsolat halála lenne. inkább ülj le, és gondold át magadban az egészet. pár napig kerüld a srácot teljesen, ha tudod.
2012. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikus helyzet, amikor a "Vonulj félre egy csendes sarokba és várd meg míg elmúlik" a legjobb tanács.


Egy 3 éves kapcsolatot amúgy sem lehet úgy lezárni szerintem, hogy átugrasz egy másikba azzal a lendülettel. Vagy ha igen, akkor a másik kapcsolat kizárt, hogy jól működjön és hosszú életű legyen.

Tehát alaposan tisztázd le magadban, hogy mit szeretnél a párodtól, és most ne a másik sráccal foglalkozz, hanem gondold végig a kettőtökkapcsolatát, esetleg beszélj a pároddal arról, hogy mit vár a jövőtől, hogy tervezi, hogy lásd, hogy egyfelé mentek-e. Aztán ha kell, tegyél pontot a végére, ha meg nem akarod, akkor erősítsd meg a kapcsolatodat.

2012. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

óó dehogynem hiányzik! nagyon is sok minden hiányzik!

most dúrva leszek és részvétem, de egy megrázkódtatás vagy egy olyan személy elvesztése aki fontos volt számunkra és szerettük és ő is minket és nála nyugalom volt, utána ha az a személy nincs!

Akkor felébredünk!


És te felébredtél és rájöttél, hogy azért nem érezted azt eddig h valami hiányod van a párod mellett mert ott volt anyud!! De hogy ő nincs , így maradt a párod és rájösz h ő nem elég....


Megcsalni nem csalni....ez elválik majd...


Sosem késő változtatni!! Soha! Ha úgy érzed h mellette nem leszel boldog akkor lépj ki és kezdj új életet!

MERT ha már gyereked lesz tőle akkor 2x olyan nehéz lesz kilépni a kapcsolatból..persze akkor is lehet!


Szóval! Szerintem NEM anyud halála miatt érzel kevesebbet a párod, iránt! Hanem ez mindig így is volt!!!


És az ami hiányzott a párodtól azt megkaptad a szülődtől!

27/f

2012. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Szia!

23 éves lány vagyok, és szeptemberben lesz a 7. évfordulónk a vőlegényemmel. Jövő nyáron lesz az esküvőnk, és nagyon szeretjük egymást, abszolút vele szeretném leélni az életem, ő a mindenem.

DE! Nekem is voltak fellángolásaim. Nem egyszer, 3x.

Először 18 éves koromban, egy igazi nőcsábásszal, aki rendesen elcsavarta a fejemet, és később meg is mondtam neki, hogy ha akkor nincs a barátom, akkor a világ végére is elmentem volna vele. :) Kb. két hétig tartott.

Aztán úgy fél-egy év múlva, egy régi barát iránt, ami nagyon fura volt... Kb. 2 napig tartott és NAGYON fura volt:D

Aztán legutóbb tavaly nyáron, amikor két hétre össze voltam zárva 5 másik emberrel és rájöttem, hogy az egyik srác kb. én vagyok csak fiúban és olyan szépen összepasszoltunk, hogy namég. Mellesleg ekkor már vőlegényem volt. Nem merném kijelenteni, hogy vége. Mivel nagyon hasonlítunk, imádunk beszélgetni, de sajnos keveset találkozunk. Az ilyen találkozások alkalmával néha még mindig letaglóz. A mosolyától elolvadok.


Nos én nem tudok neked általános érvényű tanácsot adni, mert minden ember más. Nem tudok életbölcsességet sem mondani, mert amit írni fogok, az pusztán a véleményem. De ha úgy érzed, profitálj belőle:)

Nálam az működött, hogy tudtam, hogy szeretem a páromat, nem akarom elhagyni, ő a mindenem, és a büdös életbe meg nem csalnám. Ennek ellenére többnyire élveztem ezeket a helyzeteket.

Mindig is jobban szerettem fiúkkal barátkozni és könnyebben is tudtam, már gyerekként is. Egyszerűen jobban megértem velük magamat, és kevésbé komplikáltak mint a lányok.

Fellángolásaim alkalmával az elején mindig örültem, hogy barátot szereztem. A 3 alkalomból egyszer (az elsőnél) volt úgy, hogy a másik fél kezdeményezett és csavarta el a fejemet, a többiek közömbösek irántam. Jókat beszélgettem vele, és igen, folyton rágondoltam, nem hagyott nyugodni a gondolat. De nem ígértem neki semmit, és mindig visszautasítottam. Közben élveztem a bókokat, a beszélgetéseket, hogy fontos vagy valakinek. Aztán elmúlt a varázs. Ő még ma is tesz viccesen ajánlatokat én pedig viccesen visszautasítom azokat :) De már nem nehéz a szívem a visszautasítás miatt.

A másodikat hanyagoljuk.

A harmadik esetben nyugodtan mondhatjuk, hogy rokonlelkek vagyunk, ráadásul a srác még az esetem is, nemcsak kinézetre, stílusra is. Egyszerre kimondott mondatok, kitalált gondolatok, satöbbi. Szerencsére ő 18 és soha semmit nem kezdeményezett. Nyugodt szívvel nevetek a viccein, és várom, hogy elmúljon.


És lehet, hogy ez megbotránkoztató vagy nem tudom, de szerintem a nők 90%-a fantáziál színészekről, énekesekről, és férjes asszonyok is sikítva olvadoznak amikor a kedvenc sztárjuk színpadra lép. Én nem fantáziálok senkiről, és nem is ájulok el semmilyen sztár láttán. Én élő emberekbe szoktam néha kicsit belezúgni :) Eszemben sincs keresni magamban a hibát mert 1: nem tartom bűnnek amit csinálok és a vőlegényem se féltékeny, mert nem csinálok semmit (persze azt nem kötöm az orrára, hogy néha elolvadok ha rám mosolyog) 2: azzal csak fölösleges önmarcangolásba kezdenék, az meg semmi jóra nem vezetne.


Szóval szerintem ha igazán szereted a barátod, nem lehet baj.

2012. aug. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!