Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok és ő is. Neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok és ő is. Neten ismerkedtünk meg. Szeretne már találkozni velem, de ő már az első találkozásnál "azt" is akarja! Nagyon vonzódunk egymáshoz. Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 08:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Azért az elsö talin azt még ne nagyon akarja .hát nem is ismeritek még egymást személyesen.Ki tudja lehet élöben már nem is lessz olyan vonzó.De ha mégis és te is akarod akkor mindent bele.:-)
2012. febr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem előbb válj el... nem hiányzik egy gerinc a hátadból? gondolj rá amikor a párodra nézel majd
2012. febr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott h soha még csak eszembe se jutna megcsalni a párom.
2012. febr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Felteszem nő vagy, így azt mondom, hogy első találkozást megpecsételve se szexeljetek (az ilyen netes társkeresőn lévő férfiak zöme csak potyavadász, lehet nem is házas) viszont abban az esetben ha férfi vagy, akkor meg nem mindegy? Kibírod :)

Egyébként nem tudom, hogy miért cirkuszolnak itt. 2012-es felmérés szerint a 30 év feletti (MAGYAR) házasoknál 10 házasból 9-nél már félre lépett valamelyik fél. Sokan csak a gyerekek miatt maradnak együtt. Én is ismerek nem is egy ilyen házast, akik félre léptek, de nem vallották be, nem derült ki. Amiről nem tudnak, az nem is fáj, avagy amiről nem tudnak, az meg sem történt.

2012. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Utolsóval értek egyet. Soha nem jutna eszembe megcsalni a páromat, akinek örök hűséget fogadtam.

De tegyük fel, lenne egy ilyen pasi akivel megismerkedek, és ilyeneket szeretne, akkor nem találkoznék vele, megszakítanám a kapcsolatot.

Az ilyen embereknek kár házasodni!

29/N

2012. febr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
bocsi a 3. válaszolóval értek egyet!
2012. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

Felteszem nő vagy, így azt mondom, hogy első találkozást megpecsételve se szexeljetek (az ilyen netes társkeresőn lévő férfiak zöme csak potyavadász, lehet nem is házas) viszont abban az esetben ha férfi vagy, akkor meg nem mindegy? Kibírod :)

Egyébként nem tudom, hogy miért cirkuszolnak itt. 2012-es felmérés szerint a 30 év feletti (MAGYAR) házasoknál 10 házasból 9-nél már félre lépett valamelyik fél. Sokan csak a gyerekek miatt maradnak együtt. Én is ismerek nem is egy ilyen házast, akik félre léptek, de nem vallották be, nem derült ki. Amiről nem tudnak, az nem is fáj, avagy amiről nem tudnak, az meg sem történt.

2012. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán a hozzá éllés. Ha nem tudja nem fáj. Jah csak ehez az is kell h legyen lelki ismereted meg pofád. Gerinced meg ne

Az meg h 10 ből 9 házasságban megcsalás van. Hát fantasztikus. Büszkék lehetünk. Én biztos nem fogok azok köző tartozni akik megcsalják a kedvesüket. Szemét dolog.

És jól mondták itt előttem. Az ilyen minek házasodik

2012. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok. épp most készülsz egy ujabb strigula lenni egy netes hülyénél. ráadásul házas vagy. anyád nem tanitott ilyen esetben hogy kell viselkedni? azt nem irtad hogy a házasságod rossz, szóval kérdem én mi a fenének csetelsz te idegenekkel? tudod hogy messziről jött ember azt mond amit akar. nagyon meg fogod bánni ha ebbe belemész. a kérdésre válaszolva én a helyedben nem tenném. az ESZEDRE hallgass most az egyszer ha lehetséges.
2012. febr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"2012-es felmérés szerint a 30 év feletti (MAGYAR) házasoknál 10 házasból 9-nél már félre lépett valamelyik fél."


És Te a felmérésekben hiszel?

Az én környezetemben élő házasok egyike sem csalta meg a párját, és most lehet mondani azt h honnan tudom... ezt lehet látni egy emberen, h képes-e ilyenre, vagy nem. A felméréseknek nem sok értelme van. Az utcán megkérdeztek 100 embert, amiből ez a "10-ből 9" lett az eredmény. Ha ugyanezt ezt kérdeznéd meg más helyen más időben, lehet h a 10-ből 9 mondaná azt h sosem csalta meg...ennyit a felmérésekről.

A kérdéshez pedig annyit fűznék, h ocsmány dolog megcsalni a házastársad, akármilyen is a viszonyotok. Akkor előbb válj el. Vagy Te élveznéd ha a párod csinálná a hátad mögött ugyanezt? Ha netán gyerek is van a családban, akkor nekik még jobban fog majd esni, ha ezért mentek szét. Biztos örülni fognak neki.

2012. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!