Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladjam a függetlenségemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a függetlenségemet?

Figyelt kérdés
12 év házasság után jelenleg válófélben vagyok. A házasság alatt szereztünk egy kis vidéki házat, ami teljes egészében az én tulajdononba került. Igaz, hogy jelzálog van rajta, de eddig - kicsit nehézkesen, de tudom fizetni. Nagyon szeretek ott lakni, imádom a természetet, a kertészkedést, és a kisfiam is szeret ott élni. 7 hónapja megismertem a barátomat, akivel közös jövőt tervezünk. Ő külföldön dolgozik, 3 hét kint, 1 hét itthon. Most azt kéri, hogy adjam el a házat, és költözzük együtt egy tömblakásba albérletbe... Igaz, hogy az helyben lenne a munkahelyemhez és a kisfiam iskolájához képest, míg a házam 20 km-re van, de a függetlenségemet nem szeretném feladni. Szerintetek mi tévő legyek?
2012. márc. 21. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem költöznék lakásba, ha tudnám fizetni a házat.

Te viszont úgy dönts, amit nem bánsz meg. És ami a kisfiadnak is jó.

2012. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
Toxikus májbetegség epepangással
2012. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hohó, de nem ám! Hülyeség lenne családi házból, ami ráadásul saját egy albérletbe költözni. Miért nem jó az, ha ő költözik be hozzátok a családi házba?
2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne engedd.A gyereknek is sokkal jobb 1 családi ház mint 1 panel lyuk.Ne add el.
2012. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 omba ***** válasza:
100%

Én sem költöznék, főleg, hogy miféle "együtt", ha jórészt külföldön van.

Azt meg főleg nem értem, hogy ha össze is költöztök, miért kéne eladnod?

Mire kell az a pénz?

Kinek?

Mellesleg a mostani 2-3 évben ingatlant csak az adjon el, akinek létszükséglet, annyira lent vannak az árak!

2012. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne add el, foleg hogy elofordulhat, hogy egy ido utan mar sehogy nem jossz ki a palival, es akkor mit csinalsz?
2012. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg a házat, manapság nagy érték egy saját
2012. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen a válaszokat! Már féltem, hogy talán velem van a gond, hogy túl független szeretnék lenni. Megerősítettétek a saját gondolataimat. :)
2012. márc. 21. 11:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem cserélnék kertes házat panellyukra, akkor sem, ha ingáznom kellene.
2012. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gergo_30F ***** válasza:
ha te nem tudod elképzelni, hogy ott élj, rossz vége lehet, a praktikum messze nem minden. mondjuk a kissrác miatt lehet, hogy később jobb lenne, kamasz korától már joggal érezheti hátránynak a nehézkes önálló közlekedést, de ezt is el tudja majd dönteni. ott éljetek, ahol jól érzitek magatokat, szerintem alapvetően meghatározza az ember közérzetét, hogy mennyire érzi otthonának a helyet, ahol lakik.
2012. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!