Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mert nem fogadják el a "másokat"?

Figyelt kérdés
Lezbi/meleg/bisex
2012. márc. 21. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, az ő dolguk.
2012. márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én teljes mértékben elfogadom őket. van ismerösöm aki meleg, nem is látszik rajta és ez a lényeg.... ha normálisan viselkedik felőlem akár kutyákkal is csinálhatja, csak ne előttem... én azokat a melegeket nem birom akik teszik a fejüket.. mondjuk a meleg felvonuláson lévők 75%-a ilyen volt...
2012. márc. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szexualitás magánügy. Miért kényszeríti rám valaki, hogy ismerjem meg a szexualitáshoz való hozzáállását?
2012. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is sokat gondolkoztam. Szerintem nem csak itthon, de külföldön sem nagyon fogadják el ezt a dolgot; ez mindenkinek a magánügye. Szerintem nem is elfogadni kell, csak tudni kezelni. Én azt értem a legkevésbé, miért kell ilyen véresszájúnak lenni. Fennhangon üvöltözni, hogy golyót érdemlünk, meg hogy mennyire utálnak minket. (Egyébként szerintem a leghangosabb gyűlölködők maguk is látens homoszexuálisok. Különben nem zaklatná fel őket ennyire a gondolat.)

Tavaly egy családi vacsorán hallgattam végig, amint két rokonom azt beszéli, hogyan mennek majd ki a pride-ra ocsmányságokat művelni. Mi a jó nekik ebben? Ettől menőnek érzik magukat? Én meg ott ültem velük szemben, teljesen elborzadva, hogy milyen családban is élek. Talán észre is vették, hogy milyen elképedve nézek rájuk, de remélem nem vették le a dolgot.

Sajnos ez ellen úgysem tudunk mit tenni. Mindenesetre én titkolom ezt az oldalamat, legalábbis a családom előtt és a munkahelyemen mindenképpen. Nem kell, hogy kitagadjanak, és amúgy sincs hozzá semmi közük, kihez vonzódom.

22 éves bi lány

2012. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs problémám a homoszexuálisokka,l melegekkel.

De tartsák meg maguknak, csinálják a négy fal között, kit érdekel?

2012. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

a B*zikra gondolsz? Mert én meleg vagyok és más is vagyok, de csak azért mert nem vagyok halott és más vagyok mert bizonyos dolgokban nem értek egyet másokkal.

Helyes szóhasználat a b*zi mert ez rossz dolog és egy rossz dolgot nem illethetünk jó szavakkal. Meleg tea, időjárás, stb. B*zi az aki a fiúkat szereti. Az is lehet meleg, de ha meghal akkor már hideg. Szóval ügyelj a szóhasználatra.

Egyébként volt nemrég egy kutatás és a Magyarok 97%-a elítéli ha valaki b*zi. Közéjük tartozom.

Ha nem pontoztok le akkor leírom miért utálják. :) Egy b*zi pár-ban az egyik játsza a nőt, a másik pedig a férfit. De ha egy férfi hagyja,h egy másik férfi fenékbe csinálja, azzal elveszíti a férfiasságát...köcsög lesz.

Ha ezt 2 nő csinálja, azokat nem nézik le mert ott mindkettőnek megmarad a nőiessége.

Megköszönném, ha az őszinteségem miatt nem pontoznátok le, az oldal lényege, h ő kérdez én meg válaszolok. Csak válaszoltam.

2012. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem az zavar hogy homi vagy, hanem hogy reklámozod. Rohadtul nem örülök, hogy olyan világba fog megszületni a gyermekem ahol azt a képet fogja látni, hogy ez az legyél b.zi mert az tök jó, meg nem is gáz annyira, meg csak a maradi prűdök, meg a NÁTZÍÍÍK, RÁZZISTÁÁK mondják hogy nem jó "meleg"-nek lenni.


Nem érdekel hogy otthon mit csinálsz a barátoddal, de ne akarj gyereket nevelni, meg házasodni vele.


A meleg szót meg kérem vissza. A tavaszi napsütés a meleg te meg egyszerűen csak egy kis ratyi vagy.


A leszbikusokkal annyi a baj, hogy aggresszív bunkók. Azért mert nincs önbizalmuk meg csúnyák még nem kell utálni a férfiakat. 70%-uk igenis normális.

2012. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Imádlak Kelet-Európa!

19/L (leszbikus)

2012. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kár hogy ez itt közép európa! :D
2012. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
keleti blokk..
2012. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!