Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon mert nem fogadják el a "másokat"?

Figyelt kérdés
Lezbi/meleg/bisex
2012. márc. 21. 14:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

15:02-esnek : engem ne b*zizz le kérlek ugyanis lány vagyok... XD

és én tudnék vitatkozni azzal h a bisex és lezbi lányok csúnyák és agreszívak , nem egy "más" b.nőm van ;)

14:54 : Köszi a válaszodat :D ( am én is az vagyok ... XD)

2012. márc. 21. 15:47
 12/16 anonim válasza:
100%

Tök mindegy hogy kelet vagy nem kelet, ez itt nem elfogadott sajnos. :/

Vannak nyitottabb emberek, de pl, az én családomban is vannak olyanok, akik gyűlölik a melegeket. Hogy miért? Hát passz, de ha ebből a "keleti" dologból indulok ki, akkor a keleti országok ezt tényleg kevésbé fogadják el, mint a nyugatiak.

Akik északabbra élnek, azok meg nagyon jól elvannak a melegekkel. Svédországban, Norvégiában, Kanadában, az USA északi államaiból néhányban lehetséges a házasság is.


Északon "hűvösebb" fejjel gondolkoznak erről, ennyi. :)

2012. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Ájron ***** válasza:

A magukat parádén mutogató majomb*zikat ki nem állhatom.

DE! Azokkal a homoszexuálisokkal, akik nem kürtölik világgá, nem nyavalyognak miatta, vagy röviden: Normálisan viselkednek, nincs bajom. Mit tehetnek ők arról hogy máshol találják meg a szerelmet.

A nyomi kis GYP-s kölyköket megpátyolgatjuk, holott a legnagyobb eredményük max egy szépen összerakott karton üdvözlő kártya lehet.

Ha valaki meleg, attól még lehet jó mérnök, orvos, tudós, a társadalom hasznos tagja. Pl Sok forrás szerint Leonardo Da Vinci is meleg volt, még is zseni. De mondjatok már egy GyP-st, aki elért valamit?!


Az ok nélkül intoleráns szőrös talpú parasztok meg jöjjenek már rá, hogy a világ több mint a kocsma és a porta...

2012. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok ratyi, te vagy az. Mindenki meleg. Én is az vagyok, de a B*uzikat utálom. Azért teremtetett az ember kétneműen, mindkét nemnek más-más nemi szervet adva, hogy illeszkedjen a kulcs a zárba. Két kulccsal nem fogsz ajtót kinyitni. Kell egy zár is.
2012. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
Na akkor hajrá el lehet menni északabbra, vagy nyugatabbra. Semmi akadálya.
2012. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért van az, ha a b.zisággal nem értek egyet akkor egyből törlik a kommentem????? :@ Miért értsek egyet azzal amit a természet(!) is ellenez??

Az ánusz pedig kizárólag 1 dologra való és kész. A nőkön ezért van erre plusz egy nyílás(nagyon helyesen).

NEM ÉRTEK EGYET! Akkor sem!

2012. ápr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!