Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 évesen nagy felelősség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen nagy felelősség összejönni egy olyan férfival akinek van már gyereke?

Figyelt kérdés

5 éves kisfia van, ő 30 éves. Még csak ismerkedünk, "flörtölünk", de lassan úgy érzem beleszeretek. Csak a kisfiú egy kicsit hátráltat. Igaz hogy az anyja neveli, ő hétvégi apuka, de olyan fura érzésem van...


A másik meg ,hogy a gyerek anyja 42 éves. 12 évvel idősebb a pasinál. Tőlem meg 20 évvel. Az jár a fejemben, hogy biztos a jóval idősebb, tapasztaltabb nő, jobb volt mint én...Szóval nem tudom hozzá való lennék-e ilyen fiatalon.


2012. márc. 3. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit túl sok ok van ellene, nem? Szerintem 22 évesen nem kéne lekötnöd magad egy apukával.
2012. márc. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Neked csak elkell fogadnod hogy neki van gyereke, és ennyi :)Az anyai szerep az anyjáé. Ha szereted a férfit de a gyerek nem szimpatikus mert van ilyen , azt a hétvégét mikor "veletek" van azt jópofozid.A lényeg hogy a párod ne lássa rajtad hogy teher a gyerek mert neki ő mindennél fontosabb.


Az meg hogy az anya 42év és tapasztaltabb, nehogy azt hidd!

Ne hasonlítsd magadhoz Őt.Mindenki más.

Ha meg külön vannak akkor csak nem volt annyira jó :)


25/L

2012. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 22 évesen éld a saját életed.Járj szórakozni,ismerkedj,utazz...Keress olyan fiút,akinek még nincs gyereke.Tudom, sokan lehet hogy nem értenek velem egyet,de később komoly problémák lehetnek,és akkor már nem biztos,hogy könnyen kitudsz lépni a kapcsolatból!Én mint anya nem egy volt házas férfit gondolnék a lányomnak.
2012. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

A "felelősség" majd ott kezdődik, ha bemutat a fiának. Én apukámmal éltem, de egyik barátnőjét sem ismertem, csak akit később elvett - vagyis egyet :-) Ezzel természetesen nem akarlak megbántani!

A lényeg: ha tetszik a férfi, nyugodtan menj bele. Nem hiszem, hogy "hamar" bemutat majd a fiának. Ha viszont megteszi, akkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg fontos vagy neki, komolyan gondolja veled! :-)


Az "ex" pedig valószínűleg nem véletlenül "ex". Emiatt ne emészd magad :-)

2012. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%

Én lebeszélnélek arról, hogy gyerekes pasival jöjj össze. Lehet, hogy ez neked még nem aktuális, de egyszer az lesz, gyereket akartok, és baromi nehezen fogod tudni feldolgozni azt, hogy ami neked első baba, az a párodnak nem, hogy neki már szült egy másik nő és az első gyerek neki nem az első gyerek.


Addig menekülj, míg lehet.

2012. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem jönnék össze gyerekes pasival. Önző vagyok, de neki mindig ott lesz a gyereke, ami úgy is jó és normális, hogy törődik vele, fizet rá, de én azt akarom, hogy az én gyerekem az apjának az első legyen és ne legyen ott az életünkben egy másik nőtől egy másik gyerek. Nem akarom azt mondjuk, hogy az én gyerekem ne mehessen azért síelni az iskolai csoporttal, mert amiből mehetne, az megy gyerektartásban a másiknak stb.

Azonkívül a gyerekkel jár az ex is.


Fiatal vagyok még, te is fiatal vagy, van miből válogatni, szerintem, ha már most úgy érzed, hogy hátráltat a gyerek, meg furcsa, akkor kár pazarolnod az idődet, van dögivel olyan, akivel nem jár pereputty.

2012. márc. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Szegény lány. Micsoda tanácsok.

"Addig menekülj amíg tudsz" hogy lehet ilyet írni? Még csak flörtölnek egymással, szó sincs közös gyerekről.

Ennyi erővel a párom is menekülhetne mert más gyerekét neveli évek óta..

Na mind1, felfogás kérdése.


Szerintem próbáld meg. De ha rám hallgatsz dönts a szíved szerint :)

2012. márc. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szó sincs közös gyerekről, de a kapcsolatok általában tartanak valahova, és ha belegondol ebből a szempontból is és rájön esetleg, hogy jé ő ilyet tényleg nem szeretne, akkor valóban jobb, ha nem fecséreli rá az idejét. Jó persze, nyilván vannak, akik úgy vannak vele, hogy úgyse felelne meg komolyra, de végül is átmenetileg jó lesz, de vannak akik meg nem horgonyoznak ilyenek mellett, hanem keresik inkább azt, aki meg is felel tényleg, nem csak úgy egy ideig el lehet vele lenni.
2012. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Lehet az a férfi akinek nincs gyereke hamarabb otthagyná mint ez akinek van! Az ilyen férfiak érettebbek minden téren. Véletlenül se fogja felcsinálni mert meggondolja 2szer is.

Próbálja meg, ha nem jön össze akkor többet nem kezd ilyen pasassal :)

2012. márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a te felelősséged nem nagyobb. az viszont tény, h potenciálisan sokkal több megoldandó probléma merülhet fel ebben a felállásban. én nem beszélnélek le, csak azt mondom, h ebből a szempontból gondold át a dolgot
2012. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!