Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos pasik volt már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasik volt már nektek vagy van nektek olyan nagyon jó nőtök akikről azt hittétek, hogy semmi esélyetek nála és mégis sikerült összejönni vele, meg nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Kort légyszi írjatok :)
2012. márc. 21. 17:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Unatkozok :D Na meg hadd kapja csak a szig. mon ellenállást. A végén még azt is a szemünkre veti, hogy nem szóltunk, hogy nem is úgy van, ahogy hiszi...
2012. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Meg nem tudom mondani hányszor mondtam már meg neki, hogy nincs igaza, én már belefáradtam, neked sok sikert, majd megunod :D
2012. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
61%-os ahelyett, hogy itt nyafogsz, járj el sportolni, vágass olyan frizurát, ami jól áll, igényesen öltözködj, menj el kozmetikushoz és ne rinyálj egyfolytában, mint egy tini csaj, akinek épp megjött! Ha nincs normális nőd, arról csak te magad tehetsz! Ne hárítsd a felelősséget azokra a nőkre, akik nem akarnak tőled semmit, senki sem szereti a negatív, tahó, igénytelen és buta embereket.
2012. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Na, innentől forgatókönyvszerűen fog menni a beszélgetésetek :D

Pattogtatok is egy kis kukoricát a műsorra :D

2012. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ó, én is már nagyon sokszor :D De kivételes türelmem van a hülyékhez... még... szerencséjükre... (bár nem mindig. most épp de)
2012. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Mindent megtettem már, amivel a külsőmön lehet javítani. Annyit értem el vele, h ritkábban néznek rám undorodva az emberek. Magasabb nem tudok lenni, plasztikai műtétre nincs pénzem, a lányoknak pedig a magasság és a jóképűség a legfontosabb dolgok.

Amúgy peruiakat láttam már, még ha nem is ismertem őket, nem felszínes nőket viszont még soha :P

2012. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Áhh, köszi! Megyek én is kukoricázni!
2012. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!