Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak, kössem le vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak, kössem le vagy éljem ki magam?

Figyelt kérdés
volt már részem egy két kalandban,mókában :P komoly kapcsolatban stb. Ha nektek lenne arra esély, hogy 20évesen szembe megy veletek a nagy Ő és el tudjátok vele képzelni..(tudjuk h nem sok ilyen ember rohangál manapság) akkor mit tennétek?
2012. márc. 21. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A mának élek. Ameddig a társamba vagyok szerelmes, addig vele vagyok. Ha másba beleszeretek, akkor szakítok. Kapcsolat közben nem keresek mást, nem érdekelnek a kalandok, csak a szerelmem.
2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most akkor az izgat hogy mi mit tennénk vagy hogy te mit tegyél?
2012. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Kalandok nélkül, 18. életévem vége fele akadtam össze a Nagy Ővel, és vele is akarok maradni, míg ásó, kapa, világháború, alieninvázió el nem választ!

És miért? Mert én ilyen vagyok, ezt szeretném. Azt nem tudom, hogy te milyen vagy, mit szeretnél, nem is szándékozom meghatározni, mint majd mások. Csak annyit mondok, hogy a "kiélés", ahogy sokan értelmezik, csak egy felesleges, erőltetett értelmetlen és kitalált dolog.

2012. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én lekötném magam, de hogy te mit csinálsz, az a te döntésed.
2012. márc. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig azzal lennék és csakis addig akivel jól érzem magam.Szerencsés esetben 20-túl 90-ig.Most vagyok húsz.

A lekötni magad neked mit jelent?Mert nekem úgy hangzik,hogy szülsz három gyereket 20 évesen és onnantól kezdve a rabszolgájuk leszel.

Ha azt jelent,hogy élsz boldogan azzal,akivel jól elvagy,akkor azt választanám.

2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
az hogy Ti mit tennétek.. helyettem úgysem tudtok dönteni, meg úgyis nekem kell majd..csak érdekelne, hogy a többség milyen véleményen van. Elképzelhetőnek látjátok e azt hogy 20évtől a sírig!?
2012. márc. 21. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Én addig maradok valakivel amíg jó, nem fogok partnereket váltogatni csak azért, hogy kiélhessem magam, és nem maradok valakivel aki nem izgat. Ha hosszú ideig jó, hát legyen, ha nem, hát jöhet a következő.
2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hmm... annyival komplikáltabb a helyzet, hogy én ezzel a sráccal már voltam együtt 4évet. azóta kb 2év szünet. és úgy hozta az élet hogy újra egymásra találtunk, és vmiért nem tudjuk elengedni egymást. viszont anno pont ezért lett vége, mert még túl fiatalok voltunk.. érdekes a szitu :)
2012. márc. 21. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor megpróbálnám újra.Azt nem értem miért kell szaktani,ha egyszer valami jól működik,mert fiatalok vagytok.Ez hülyeség.
2012. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a végefelé sok volt a vita... és nagyobb volt egyik részről a szabadság vágy. viszont az őszinteség, bizalom,harmónia, az h félszavakból megértjük egymást stb meg volt és meg is van
2012. márc. 21. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!