Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki dolog vagy meg lehet próbálni? Szeretném felhívni a volt barátnőmet akivel már hónapok óta nem tartom a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Szeretném felhívni a volt barátnőmet akivel már hónapok óta nem tartom a kapcsolatot. Mondtam neki, hgy egyszer majd mikor nem számítasz rám én még visszatérek. Nem tudom, hogyan fogadná, de múltkor jártam egy olyan helyen ahol korábban vele voltam kettesben első randink helye ami különleges volt számomra és mikor ott ültem azon a helyen ő jutott eszembe és azóta előtört belőlem az az érzés mikor együtt voltunk. Gáz vagy ciki lenne ha felhívnám és randira próbálnám elhívni? Gondoltam elutazom hozzá kirándulok egyet amúgy is. Egy újabb neki futás? Egyébként távkapcsolat volt és amiatt szakítottunk, mert ő nem bírta az egészet már meghát a sok veszekedés miatt elhidegült a kapcsolatunk is utolja felé ezért többet nem kerestem utána. Újabban a képeit is nézegetem a gépemben megvannak még mindig, sőt a közös képeink is!
2009. jún. 13. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy utolsó nekifutásra fel:)

és romantikus lenne ha vennél neki ajándékor:) virág vagy vmi plüs:)

sok sikert:)

2009. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szija!


Szerintem nyugodtan hívd fel, vigyél neki rózsát ( vagy amit szeret), és beszélgessetek!

Nem kell rögtön letámadni, ha Ő is akarja a dolgot, akkor úgy is belemegy, és ha nem, akkor sem kell cikinek érezni a dolgot.

Ez nem jött össze, de legalább megpróbáltad! Sok lány van még, lehet hogy egy másik csak rád vár! ;)

2009. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem jo otlet..bisztos hogy nem szamit ra,ha nincs baratja akkor szerintem orulni fog neki
2009. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja jó ötlet!
2009. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy egyedül a töltött káposzta jó felmelegítve, és igazuk is van. Ami egyszer nem működött, esélyes, hogy másodszer sem fog, ugyanazon okokból. (A távolság azóta sem szűnt meg köztetek, és ha azért szakítottatok...)
2009. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is második nekifutásra nyertem el a Barátnőm szívét, és lassan két és fél éve együtt vagyunk már. És nincs láthatáron, hogy valamikor is vége lesz. Szóval hajrá!! :D
2009. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még ha nem is jöttök újra össze, azért egy baráti gesztusnak is jó lenne ez. Szóval szerintem is lepd meg, vigyél neki valamit, és legfeljebb beszélgettek egy jót. :)

De szerintem hatásosabb, ha először kitudakolod, hogy egyáltalán otthon van -e, és úgy időzíted a kirándulást, hogy épp otthon találd, mikor arra jársz. Aztán még telefon se kell. :)

"Nahát, te itthon vagy? Épp erre van dolgom, gondoltam, elsétálok a kaputok előtt" :D

2009. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Most már sokkal bátrabban állok hozzá :) :)
2009. jún. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!