Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom kontrollálni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kontrollálni azt hogy féltékeny természetem van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A féltékenység általában annak a jele, hogy jobbnak tartod a partneredet magadnál, vagy valamiért nem bízol benne. Mindkettő leküzdhető.
2012. márc. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Betonfasz ***** válasza:
Beretta.
2012. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Beretta:))
2012. márc. 22. 01:09
 4/6 anonim válasza:
van akinek tetszik, nekem például igen. nem is kéne olyan aki nem féltékeny rám:) keresgélj csak, mindenkinek van párja.:)
2012. márc. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sehogy. olyan nőt kell keresned, akit ez nem zavar. van ilyen bőven hidd el.
2012. márc. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A féltékenység egy gyakori gonosz ami bele tud költözni az emberbe és a személyiségének a részévé tud válni. Le lehet küzdeni, meg lehet szüntetni. Fontos hogy szeresd azt akivel vagy és bízz benne. Ehhez először is az szükséges hogy önmagadat szeresd és magadba is bízz. Nagyon fontos hogy az amit mutatsz kifelé és az amit adsz az mindig olyan legyen amit a párodtól is eltudsz fogadni. Sokszor le kell nyelni azt a féltékenységet ami nem indokolt csak egy inpulzív személyiséggel járó dolog. Megtanulhatod kontrolálni és ezt a párod is nagyon érezni fogja. Hajrá!
2012. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!