Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondolom, már azzal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolom, már azzal is megcsal a párom, ha más lánnyal levelezik. (nagyon rendszeresen! ) én túlzom el, vagy más is van így?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Ez nem megcsalás egyáltalán... szegény párod...
2009. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
jujj nagyon keményen eltulzod :O:O!!!!!!ha ilyen féltékeny vagy csak azt éred el h elveszíted
2009. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg attól függ, miről leveleznek ill. milyen viszonyban vannak. Meg persze,hogy mióta ismerik egymást. Lehetnek nagyon jó barátok, akik ritkán találkoznak, az belefér. Ha én nem tudnám miről levelezik a párom,én is féltékeny lennék! Ha csak barátok, és a levelezés is olyan,akkor is zavarna egy kicsit,de nem rendeznék jelenetet. Neki is van magánélete.
2009. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy a magadban és abban hogy a párod szeret akkor nem kell félned semmitől és senkitől. Ha viszont vannak kétségeid akkor beszéld meg vele! Egyébként megértem az aggodalmad: ez olyan, mint amikor a pasik akinek párjuk van ismerkedős oldalra regisztrálnak és vadásznak, lehet hogy nem gondolják komolyan, de attól még egyszer jöhet valaki...
2009. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen,mert a párom exe a barátnője volt először....tehát barátságból szerelem lett vagy mi,aztán szakítottak,de "barátok maradtak" és SMS-eztek,meg maileztek,és akkor telt be a pohár,mikor már 2 éve volt velem a párom és szülinapra éjjel 2kor küldött neki sms-t.Többször meg lett kérve,h ne írjon neki,és ne keresse.Párom meg nem akart balhét és letagadta,de rákérdeztem,elmondta,felhívta leállította.Azóta semmi...Nem tetszett a csajnak,h én voltam a párja,mert fiatalabb voltam/vagyok tőle,és miután ők szétmentek 2 hétre rá jöttünk össze.Gondolom azt hiszi,h előtte is együtt voltunk,de ez nem igaz.....Szólj neki,beszélj vele,h mutassa meg,v mondja el,h mit írt.
2009. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintme ettől önmagában nem csal meg. Én nem tiltanék meg ilyesmit, nekem is vannak barátaim, levelezőtársaim mindkét nemből.
2009. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Betegesen féltékeny vagy.
2009. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, h miről leveleznek. Az még magában nem megcsalás ha valaki levelezik egy ellenkező neművel. Mert lehet, h csak elmeséli mi van vele, mert mondjuk barátok, de messze laknak egymástól. Lehet h az a lány sem független és esze ágában sincs elcsábítani a pasid!Azonban ha mondjuk vadul flörtölnek...hát akkor már rezeg a léc! Kérdezd meg a párod, vagy a lányt! De ne akarj neki semmit sem megtiltani.
2009. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te túlzod el. Én is szoktam levelezni lányokkal, nem is egyel. Sőt még akár pikánsabb témákról is, de még álmomban sem csalnám meg a barátnőmet. Tehát akettő nagyon nincs összefüggésben az én esetemben. Hogy a te párod milyen, azt nem tudom. De ha nem bízol benne, hagyd ott. Tudom hogy durván hangzik, de ha már levelezés miatt gyanakodsz, ott nincs valami rendben.
2009. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem ártatlan levelezésről van szó...keményen flört! nekem is vannak fiú barátaim, de én nem flörtölök velük! a baráti levél más tészta lenne...
2009. jún. 14. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!