Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy haverom szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom szerelmes belém most mit csináljak? 14/L

Figyelt kérdés

Én haverként nézek rá de ma sokat kérdezgetett egy osztálytársamtól rólam és a végén kiderült hogy tetszek neki a többiek egy számot is küldtek a rádióba de nekem egyáltalán nem jön be előtte is mondta hogy puszi meg ilyesmi de azt hittem csak viccből mert mindketten elröhögtük a végén, én megpróbálnám elfelejteni meg dumálni vele de miután ez kiderült egész nap került és tudjátok milyenek ilyenkor mások mindenki a csajának titulál meg ilyesmi tehát hogy tudnám vele megbeszélni ti ilyenkor mit csinálnátok? 14/L

Előre is köszi az értelmes hozzászólásokat


2012. márc. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Gyerekes...
2012. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ki a gyerekes?
2012. márc. 22. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hergeld, a szerelem nem játék! A korai szerelmeskedés megrontja a fiatalokat.
2012. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egy jó tanács...mondd meg neki,hogy te csak a barátja szeretnél lenni és,h nagyon szereted meg minden, de nem úgy.biztos megfogja érteni.sok sikert!:)
2012. máj. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!