Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap alatt elmúlt a lángolá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap alatt elmúlt a lángolás. Menthetetlen?

Figyelt kérdés

Még nem telt el sok idő hogy együtt vagyunk a barátommal, de én már nem érzem azt izgalmat,lángolást amit az elején. Egy héten 3-4 x szoktunk találkozni de szinte sose csinálunk semmit, sétálunk beszélgetünk. Nekem kell mindent kitalálni, én mondogatom hogy menjünk ide menjünk oda. Ő mindig azt mondja h neki az jó ami nekem. Ennyivel le van tudva. Mindent rám akar bízni. A találkozókat is jóformán én "csikarom ki". Minden nap beszélgetünk facebookon, de kezdem ezt is tehernek érezni. Unalmas, nincsen téma, ezért gyakran van hogy lerázom azzal hogy dolgom van. Az utóbbi pár napban már rajta is érzem hogy távolodik. Nem becézget úgy mint előtte, a beszélgetéseink is sablonosak. Mégis mindig ő ír, élőben pedig próbál közeledni felém ugyanúgy.


Viszont ragaszkodok hozzá valamilyen szinten, és hiányzik az az érzés ami az elején volt.


17/l


2012. márc. 22. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hónap... hagyjad már. Jön majd másik. Ha ilyen rövid idő latt elunjátok egymást és a gyerek nem is teper, semmit nem ő tall ki, akkor ez itt rég nem kapcsolat, csak vergődés.
2012. márc. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 dolog. Interneten való napi szintű kapcsolattartást felejtsétek el. Egy idő után megunjátok.... írtad is..

2 Vele beszéld meg ezeket a dolgokat, és majd rájön ha van egy csepp esze, és változtatni fog rajta.


Nálunk is hasonló volt a helyzet, de segített a megbeszélés és mai napig együtt vagyunk. 22/F

2012. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!