Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a párotoknak lenne egy gyermeke és csak ugy hirtelen a párom volt barátnöje akitöl van a kislány, kijelentené hogy otthagyta a barátját és vissza akar hozzá költözni?

Figyelt kérdés
Most jelentette ki a volt barátnöje,hogy nincs hova menniük a gyerekkel és hozzá szeretne költözni.De a párom anyukája felajánlotta hogy lehetnek náluk,de én egyszerüen nem birom elviselni hogy tudom,ö igy mindennap láthatja.Ti eltürnétek?
2012. márc. 19. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A páranyósod azt fogad be, akit akar. Jelen esetben az unokájáról van szó, ha jól értem.
2012. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha nem vagy milliomos akkor te is el fogod tűrni.
2012. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha a párod a szüleivel lakik és a szülei a háznak a tulajdonosai, akkor anyukájának joga van odafogadni őket. Így értelmeztem én a mondataidból, de bocs, ha rosszul.:)

De egyébként is, a híd alá nem mehetnek.

A párod nyilván azt fogja nézni, hogy a gyerekének jó legyen és ha az anyja nem tud neki fedelet biztosítani a gyerekük fölé, akkor az apának kell, ebben az esetben anyukája segítségével.

Igazából semmit nem tudsz ellene tenni.

Ha a párod nem szereti, nem érez semmit a volt párja iránt, akkor meg nem kell aggódnod! A gyerek miatt ajánlotta fel az anyósod, nem a hölgy miatt.

Nyilván van az emberben félsz, de ha szeret téged a párod, akkor fejre is állhat a volt barátnő, akkor is te fogsz kelleni a párodnak.

Nem tudom mennyi idősek vagytok, dolgoztok-e, de ha téged ez zavar, akkor költözzetek külön a pároddal.

2012. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak félek elveszitem,eddig elvolt a párjával,most meg hogy kidobta vissza jött.Megértem a gyereket,de öt nem birom elviselni,annyira rossz belegondolni,igy menni se tudok hozzájuk,öt kell néznem
2012. márc. 19. 17:17
 5/13 A kérdező kommentje:
külön él a párom,de a csaj azt akarta elöször hogy hozzá költözzön ujra,ezért ajánlotta fel az anyosom.Ezek szerint bármikor oda jöhet
2012. márc. 19. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te nem ott laksz... Szar ügy.
2012. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát köszönöm
2012. márc. 19. 17:21
 8/13 anonim válasza:
wtf?
2012. márc. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hát ezzel meg kell próbálnod együtt élni !

de nem értem ha külön él a párod az anyjától, akkor téged mit zavar, hogy anyósnál laknak a gyerek és ex ?

2012. márc. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én előbb lennék féltékeny bármelyik ellenkező nemű rokonra, mint az exre. Csak nem ok nélkül szakítottak.
2012. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!