Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha nekem ezek fontos dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nekem ezek fontos dolgok?

Figyelt kérdés

Néha olyan rosszul érzem magam miatta, de vannak dolgok amiket a család is belém sulykolt hogy figyeljek rá, ha párt keresek.

Ilyen például, hogy

- Főleg egyetemen keressem majd a társam, mert nem árt ha "hasonló értelmi szinten vagyunk" és nem lesz 30 évesen munkanélküli.

- Nem árt ha jó a családi háttere (Nem váltak el a szülők, nem alkoholisták hasonló) - Ebbe csak az a rossz ha maga a gyerek nagyon aranyos... De valahogy mégse tudnám olyannal összekötni az életem akinek nincs meg a jó háttere. Valamiért úgy gondolom, hogy akinek a szülei váltak hajlamosabbak szintén hasonlóra. Testvérem mindig meséli, hogy milyen jó hogy aranyos a barátnője családja, tisztára más a légkör mint exénél. Én is valahogy úgy szeretném érezni, hogy befogadnak :)


Úgy ezek fontosak hogy nyugodt legyen a lelkem. De mindig pechem van, eddig az összes srác akivel dolgom volt elvált szülők gyermeke. És elég lecsúszott volt mind a 4 :S mármint értelmi meg káros szenvedély szinten.


Most már szeretnék egy értelmes normális fiút, nagyok ezek az elvárások?


2012. márc. 23. 00:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alap dolgok!
2012. márc. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az egyetem igazából nem annyira lényeges, elég valami felsőoktatási intézet, vagy OKJ-s képzés akármi. Csak legyenek céljai és ne a szarok az életbe típusú ember legyen :)
2012. márc. 23. 00:40
 3/19 étoile et lune ***** válasza:
100%
Ha, az én szüleim is elváltak, ezek szerint selejtes lennék? Ezek elég gázos dumák, mint anyagi dolgok. Persze nem árt, ha értelmes az ember, de ahogy elnéztem, egyetemen is voltak ,,lecsúszott" egyedek. Ilyesmi alapján nem lehet ítélkezni. És nincs olyan, hogy az ember hajlamos az elválásra...
2012. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hány jóképű, abszolút intelligens srác haverom esett el a lehetőségtől most, mert nekik elváltak a szüleik. dehát ez van, ha ez kikötés, ne add alább. tégy belátásod szerint.
2012. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem baj.
2012. márc. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég. Nekem mindegy, Te maradsz egyedül. Tudod, a szüleit mindenki kapja. Tehát rajtuk nem lehet változtatni. Ha neked ez számít, gratulálok.
2012. márc. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, te döntöd el kit választasz.


Viszont:

Nem értem hogy miért lenne hajlamosabb válásra az akinek a szülei is elváltak. Meg szerintem attól h valakinek nincs normális családi háttere még lehet értelmes, tanulhat, lehetnek céljai. Miután felnő rajta múlnak a dolgok és aki ilyen az is ugyanúgy szeretne családot, sőt talán jobban, mivel neki nem volt normális.


Nekem apám soha nem volt, össze sem házasodtak anyámmal. Anyám egyedül nevelt, munkája szinte soha nem volt, igen rossz körülmények között éltünk, aztán kb. 15 évesen nagyapámhoz költöztem mert ott v.mivel jobb volt. Aztán 18 évesen ahogy felkerültem főiskolára gyakorlatilag el is költöztem otthonról (nagyapámtól) a koliba és nagy ritkán megyek haza 1-1 napra akkor is csak nagyapám miatt. Rosszabb családi hátterem nem is igazán lehetne és valszeg soha senkit sem fogok "haza" vinni mert nem akarnám hogy azt lássa amit, ettől függetlenül normálisnak tartom magam és ÉN szeretnék magamnak normális életet. Egyébként pedig igen sz.r érzés ez h pl. aki nekem a legfontosabb nincs hova "haza" vinni, bemutatni stb...


Hát lehet hogy ez mst túl kifejtős válasz lett és nem is teljes egészében a kérdésre, de ez mst nagyon kikívánkozott belőlem, nyugodtan lepontozhat aki gondolja.

2012. márc. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

a családi hátteres dolgot meg tudom érteni.

én is mindig törekedtem olyan lánnyal kialakítani tartósabb kapcsolatot,akinek együtt vannak a szülei,mert kiegyensúlyozottabbak,stabilabb lelkületűek.

mondjuk ezzel is már befürödtem egyszer,mert a lánynak gyönyörű családja volt anyagi biztonság,de egy-két hét után láttam a csajon,hogy vmi nem stimmel vele.

a fater 10 éves korától kefélte a muterja meg tudott róla,úgyhogy...

pszichiátriai kezelt volt.

a 30 évesen munkanélküli dologról meg.

több sikeres vállalkozást vezettem,de a válság szépen csődbe rakta mindet.

megvan mindenem nem panaszkodom,de már nem vagyok milliomos vállalkozó a magam ura,hanem el kellett mennem céghez alkalmazottnak,ezért ezt sem lehet teljesen pontosan kikötni kritériumként.

2012. márc. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

01:03 Büszke lehet rád a nagyapád! :) Kívánom, hogy váljanak valóra a céljaid és álmaid. Meghatott az írásod, igazán különleges és értékes ember lehetsz!

Szerencsés lesz az a lány, aki a párjának tudhat.

2012. márc. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

01:16

Köszi, lelkesítő volt a kommented, komolyan ez dobott fel legjobban a mai nap, az utóbbi időben eléggé kivoltam a fentebbi dolgok miatt.


Egyébként már megvan az a lány és remélem hogy ez így is marad! :)


Ja és bocsi az offért, befejeztem!

2012. márc. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!