Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért "nyugdíjasodnak be"azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "nyugdíjasodnak be"azok, akik párkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Sok ismerősömnek amióta barátnője van teljesen unalmas, nyugdíjas életet kezdett el élni. Régebben eljártak szórakozni, focizni stb... De mióta van csajuk ha éppen nem is vele vannak unalmasak lettek, nincs kedvük csinálni semmit. Én meg tőlük kapok kritikát, hogy miért nincs barátnőm ahelyett h minden hétvégén mással kavarok. Én úgy vok vele h 16-19 éves korban az enber mulasson élje az életét és úgy látom h sok korombeli, aki kapcsolatban nem ezt teszi.
2012. márc. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert ők már egy izgalmasabb V.I.P buli részesei.
2012. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem "nyugdíjasodnak" hanem megkomolyodnak. Ha neked is lesz 1 komoly kapcsolatod akkor majd rájössz
2012. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

komolyodnak?? na az a baj!


Ha dolgoznak pénzt keresnek fizeti ka számlákat rendbe van a lakás vagy a ház, azon kívül nem kell bekockulni meg otthon b@szni állandóan..aztán sokan csodálják hogy ide jönnek fel sírni!!!


és miért ide??? mert haverok sincsenek már, mert kib@szottul megkomolyodtak!


Nekem is van ház párom 28-26 osok vagyunk dolgozunk de lazák vagyunk ugyanúgy buli megyünk ide oda kocsi motorháztetején dugunk....

2012. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek Veled, kérdező! Nem VIP buli részei, és nem is komolyodtak meg, csupán a társadalmon belül ők már az átlagos párkapcsolatosok közé tartoznak. Ez a környezet elvárása, hogy besüljön otthon mindenki.


Te legalább nem fogsz eljárni az asszony mellett kurv@zni, mint a magyar férfiak nagy része. Dolgoztam kupiban és higyjétek el, hogy nem csak úgy mondom. Emellett a férjes asszonyok nagy hányadát is könnyű levadászni, még a kapuzárási pánik előtt is jóval!


Nyugodtan éld az életed egy darabig, szerezz tapasztalatokat. Te megteheted majd azt, hogy válogatsz, mikor oda kerülne a sor, hogy nem lesz már energiád többet mulatozni. :)


A másik, amibe ne ess bele, hogy az férfi, ha párkapcsolatban van, csökken a tesztoszteron termelése. Ezért van, hogy a haverjaid azért nem tudnak váltani, ha akarnának is, mert elfelejtettek csajozni.


23F

2012. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Befásulnak, rájuk fér egy kis vérfrissítés.
2012. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Háhá, én egyedülállóként is ilyen életmódot folytatok, mert egyszerűen nem vonz a bulizás meg hasonló dolgok. Nekem más jelenti a szórakozást, kikapcsolódást, nem lehetünk egyformák. :)


Ha lenne barátnőm akkor bizony neki el kéne fogadnia így. Sőt, úgy lenne a legjobb, ha neki is hasonló vérmérséklete lenne (az ágyban persze pezseghetünk:D). Nem értem téged meg miért zavar annyira, hogy más hogyan él. Nekik jó így, te élj úgy, ahogy neked jó. :)

2012. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van kapcsolatom, de sokat bulizunk :) meg megyünk erre-arra, persze, amikor korán keltünk vagy vmi, fáradtak vagyunk, akkor bor, film, stb.. de amugy zajlik az élet :D de én is ezt látom sokaknál, és nem értem h miért.....
2012. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
haha, d.gni a motorháztetőn :D de nagy szám :D én a szüleim ágyában is csináltam már :D
2012. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én ilyesmivel még nem találkoztam, vagy lehet, hogy csak én nem élem meg ilyen drasztikusan a dolgot. 16 éves vagyok (lassan 17) és 7 hónapja van barátom, aki nem szeret bulizni, ezért oda barátnőkkel járok kb. 3-4 hetente. Ugyanakkor szoktunk egymásnál aludni, étterembe/moziba/kirándulni/házibuliba járni, ha otthon vagyunk is jól elfoglaljuk magunkat.

És én ezt látom a többi kapcsolatban élő barátomnál is. Hogy jól érzik magukat, akármilyen programot is szervezzenek.

2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!