Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, akinek hiába van társa, mégis magányosnak érzi magát?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, és már nagyon sok balhén vagyunk túl.Nagyon rendes ember, de sajnos eléggé különbözünk, ő nem vágyik annyira a testi közelségre, simogatásra, stb mint én.Emellett nagyon elfoglalt is.Sokszor mondtam már neki, hogy úgy érzem, hogy nem szeret, hogy magányos vagyok, ő mindig azt mondja, hogy nem így van, és szeret, csak ő nem tudja úgy kimutatni.Ezért vacillálok, hogy szakítsak-e, vagy ne, mert amúgy tényleg rendes, megbízható, stb, de vmi nagyon hiányzik :-(
2012. márc. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen, sőt még "ilyenebb" helyzetben, már kiléptem a kapcsolatból. De mi a kérdés?
2012. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van amit nem lehet pénzért megvenni...


Lépj tovább, mert amiért ott lennél, az ninvs, és nem is lesz. Ne hitegesd magad, kelj fel és tégy önmagadért. Ne bőgj magadban.

2012. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyet elfelejtettel kerdezo...magadban keresni a hibat.Lehet mar nem tart vonzonak vagy megunt mert mindig ugyan azt csinaltad es mar nem izgul annyira arra..
2012. márc. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát hasonló helyzetben vagyok.Tudom ,hogy még egyszer nem lesz ember aki ennyi mindent megtenne értem(pl anyagilag,odafigyelésügyileg) ..de valamit mégsem tud megadni nekem amire szükségem lenne,hogy boldog lehessek.(értsd itt elismerést,önbizalmat,hitet,boldogságot stb..ami fontos az ember lelkének) Fogalmam sincs mi legyen :/
2012. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen én is magányosnak érzem magam pedig kapcsolatba élek, de tudom hogyha szétmennnénk akkor sem lenne jobb, söt lehet roszabb lene :( szar helyzet
2012. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!