Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira zavar hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira zavar hogy mindenki ezzel jön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenki a barátomon van fennakadva,hogy mennyire nem férfi,meghogy milyen gyerekes meg ilyenek.Mit tegyek?24 vagyok,ö 25 éves

2012. márc. 24. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
miért foglalkozol mások véleményével???
2012. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért mondják ezt rá?
2012. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Irj példát ,hogy mitöl nem férfi?
2012. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Majdnem ismeretlenek IS ilyeneket mondanak "mit akarsz ettöl a gyerektöl,te igazi nö vagy,neked férfi kell",meghogy "mikor kell ágyba kerülnie a kisfiúnak" Meg ilyenek.Mindig mindenhol a nyomomban van,nincs 5 centi helyem sem tölle általában.èn vagyok neki az elsö barátnöje.
2012. márc. 24. 18:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor törd be, mint a lovat! De tényleg...segítsd őt, mutasd meg neki, hogy a jó és mi a jó, meg mi nem jó. Mások véleményét meg szard le...hosszútávon jó az, ha gyerekesebb a pasid és szerintem vannak helyzetek, amikor tud Ő komoly is lenni.
2012. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
már 1 éve tanítgatom,kezdek belefáradni,és tényleg nincsenek tölle elragadtatva sehol.Még a legjobb barátnöm is frászt kap tölle,utál vele 1 helységben lenni.Valaki azt mondta hogy féltékenyek a "tökéletes" kapcsolatunkra.Na de ennyien?
2012. márc. 24. 19:01
 7/15 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy az emberek ösztönösen kritizálják a barátod/barátnőd, csak mert van. Teljesen mindegy milyen pasival jelentem meg eddig, abba mindig belekötöttek, ráadásul értelmetlen indokokkal.

pl: "Miért nem vitt el kocsival? - Mert NINCS kocsija... - De és?" ez különösen tetszett, vagy öt percig röhögtem. :D

"Miért nem visz el téged programokra? Olyan önző... - Azért mert készültem a vizsgáimra, és sehova nem érek rá elmenni, max wcre..."

"Miért ő megy át hozzád ottaludni? - Mert nincs külön szobám és nem tud hova jönni..."

Szal tényleg ilyen random f.szságok, ezekkel az emberekkel ne törődj, mert csak jó érzés, hogy beléd köthetnek. Nem jöttem még rá az okára, de már nem foglalkozom vele. :D

21L

2012. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írj már néhány példát, vagy szituációt arra, hogy miben nyilvánul meg a gyerekessége. Hátha úgy könnyebb véleményt kialakítanunk neked.
2012. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
....Ne törődjél semmivel!!!egyél zsömléééttt kiflivel....amugy tényleg,nem szabad mással foglalkozni ha te jol érzed vele magad akkor jó,ha meg nem akkor lépj,de ne haggyd h tele dumálják a fejed...
2012. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok példát írni,mert a kívülállók vannak rossz véleménnyel róla.Ès nagyon nem értem hogy miért.Talán mert egyfolytában a "seggemben" van,vagy mert mindenhova követ,jön utánam.Egyszerüen nem lehet egyedül hagyni,mert látszik 5 perc után hogy kezd feszült lenni,hogy vajon hol lehetek.
2012. márc. 24. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!