Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Lehet valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lehet valahogy változtatni?

Figyelt kérdés
Más lányokkal tudok felszabadultabban beszélni, míg azzal aki nagyon is tetszik, alig. Meg például amit másnak mernék mondani, neki nem merem.
2012. márc. 24. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet. önbizalom kell még :) énis így voltam anno.
2012. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom

Itt egy nagyon jó technika ami teljes mértékben megoldja a problémádat :)

Ha találkozol a lánnyal tedd a következőt:

1.Köszönj neki egy laza "Szia"-val (mellé egy kicsi mosoly+szemkontaktus) Nemtudom h mennyi idős vagy ,vagy hogy, hogy vagy a csajjal, de ha puszival köszönsz neki akkor azt lassan tedd, minél lassabban és ha puszit adsz neki érints meg a vállát,derekát vagy bármi

2. Indíts Bókkal

"Tetszik a sminked" "Kellemes a parfümöd" "Szép ez a felső, mintha rád tervezték volna"

3. ezután gyenge , csábos mosoly (gyakorolj előtte tükörbe)

4. és ezek után kérdezd meg tőle hogy "Hogy vagy" "Hogy telt a napod"

5. figyeld meg hogy a bókkal te is zavarba hoztad, és máris nem olyan ciki a beszélgetés , és teljesen laza leszel :)

Remélem segítettem :) Hidd el nekem bevállik

P.U.A

2012. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is igy voltam. az aki igazan tetszik felsz hogy lejaratod magad es akkor elveszited ot... Szerintem nem tehetsz mast mint hogy bevallod magadnak hogy a lany osszezavar es hogy nagyon kulonleges szamodra, majd egy megfelelo pillanatban ugyanezt neki is (ha megbizhato). "Figyelj az a baj hogy olyan nagyon tetszel es osszezavar a szepseged, sajnos nem tudok onmagam lenni amikor melletted vagyok, egy kis tamogatasra, megertesre es torodesre van szuksegem hogy eszhezterjek" Ez egy nagyon szexi oszinte vallomas amit a legtobb ertelmes lany batornak es szenvedelyesnek fog erezni! Amennyiben megerti ezt es idot ad neked, akkor egy nagyon szerelmes tarsra talal benned.
2012. márc. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!