Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, nem vagyok fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, nem vagyok fontos neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb másfél hónapja ismerkedtünk meg. Kedves volt velem, nekem egyből megtetszett, így kicsit félős voltam, hülyén viselkedtem. Később bejelöltem facebookon, sokat beszélgettünk, többször találkoztunk, végül elhívott randira, összejöttünk.

Ugyan ő kezdeményezett mindig, de mégiscsak én jelöltem be, és kezdtem el vele beszélgetni, inkább én írtam rá mindig, mielőtt összejöttünk volna.

Elég ritkán tudunk találkozni, így naponta beszélgetünk facebookon. Furcsa vele úgy beszélgetni, mert olyan érzés, mintha nem is igényelné, hogy beszélgessünk, nem is érdekelne. Most épp több, mint két hétig nem fogom látni, mert elutazott. Még egy hónapja sem vagyunk együtt.

Folyton arra gondolok, hogy nem is kedvel engem, és ez csak egy viszonzatlan szerelem, amit én erőltettem ki az elején. Ez nagyon elszomorít, és néha el is felejtem, hogy mi igazából járunk. Olyan, mintha még küzdenem kellene érte, hogy elnyerjem a figyelmét. Félve írok rá, mert lehet, hogy már unja, vagy zavarom.

Emellett nagyon kicsi az önbizalmam, és rosszul látom magam. Emiatt nem tudom elhinni azt sem, hogy ő valaha is kedvelne, vagy szeretne, vagy egyáltalán szeretne-e velem lenni. Nem tudom elképzelni magunkat együtt, mert ő olyan helyes, én meg úgy érzem csúnya vagyok.

Én nagyon bele vagyok esve, csak magáért szeretem, hisz olyan, mintha nem is viszonozná az érzelmeim.

Egyszer mesélt a volt barátnőjéről. Nem mondott róla semmi rosszat, még lehet, hogy barátok is maradtak. Ezzel szemben nekem nincs sok tapasztalatom. Félek, hogy még őt szereti, és én csak a második vagyok, velem csak pótolni akarja a hiányát. Nem tudom, hogy meg tudom-e azokat adni neki, amiket a volt barátnője meg tudott.

Azt hiszem ennyi. Biztatás, tanács, vagy csak szimplán veszítsem el, hogy ne féljek, hogy elveszítem?


Én: 17/L, Ő: 20


2012. márc. 25. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvasod, hogy miket írtál, láthatod, hogy mennyi fikciót állítottál már is fel egy hónap alatt. Ez az időszak még bőven az ismerkedés időszaka.

Ne gondolkozz annyit! Inkább próbáld ezeket a háttérbe szorítani, és azzal foglalkozni, hogy ha találkoztok végre, akkor hogyan tudnátok jól eltölteni az időt... Ha folyton agyalsz, akkor a találkozások alkalmával is csak ezen fogsz gondolkodni, és az lesz az eredménye, hogy nem fogsz tudni meg se szólalni, mert a fejedben folyton ezek a képzelgések járnak. Lehet nehéz, de próbálj meg foglalkozni a dolgaiddal, és amikor tudtok beszélni, akkor lesz téma is.

Ezzel a gondolkodásmóddal csak azt éred el, hogy nem fogsz bízni benne, mindenben csak keresed a kivetni valót, és még rosszabb fikciókat gyártasz.


Valakiben lassabban alakul ki egy kapcsolatra való ráhangolódás, valakinél gyorsabban.

2012. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még nagyon félsz,hisz tapasztalatlan és nagyon fiatal vagy!

Ne félj írni a barátodnak,hisz együtt jártok.Még csak pár hete vagytok együtt,mégis tele vagy kételyekkel.Próbálj benne megbízni és majd amikor találkoztok,akkor személyesen kérdezd meg tőle, hogy ő komolyan gondolja-e veled, vagy sem!

2012. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez nem egy rossz ötlet.
2012. márc. 25. 11:51
 4/4 A kérdező kommentje:
igazam volt majdnem mindenben.
2012. márc. 27. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!