Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek jóban a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jóban a párom öccsével?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve járok a barátommal. Van egy öccse, aki velem egyidős (19 éves). Ritkán találkozok vele, mert én nem szoktam hozzájuk járni családi okok miatt, csak a barátom hozzám. Viszont minden héten találkozok pár percre (valamikor 2-3órára is) az öccsével mivel ő is abban a csapatban sportol,ahol a barátom. És ilyenkor általában az van,hogy ők ketten elbeszélgetnek,én meg csak úgy vagyok,néha mosolygok egyet és ennyi,mert nem tudok hozzászólni a témáikhoz. Igazából az öccsét már régebbről ismerem, mint a barátomat. És akkor még néha el is beszélgettünk,jófejnek tűnt,és nyitott volt felém. Viszont mióta megismertem a bátyját és összejöttem vele,azóta kb utál engem,és nem tudom az okát.Mikor találkozunk akkor köszön és ennyi.Le sem sz*r,levegőnek néz.A barátomnak gyakran szid a hátammögött.Nagyon néha kedves és aranyos velem,pl múltkor egy buliban felkért táncolni,csinált velem közös képet,stb.De volt már olyan is,h személyesen belémkötött,és én visszaszóltam neki,aztán kisebb összeveszés lett belőle.Nem értem a hangulatingadozásait.Én próbálok kedves lenni vele,de mikor hallom h a hátammögött miket mond,akkor elmegy tőle a kedvem,mert nem tudom,mi az oka h utál.A barátom örülne neki,ha jóban lennénk,és én is,mert régebben tökszimpatikus volt,és sztem tudna normálisan is viselkedni velem,sztem el tudnánk együtt hülyéskedni... Hogy legyek jóban vele?

19/L


2012. márc. 26. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
..lehet hogy régen tetszettél neki és még most is,és jól elvoltatok ,dumálgattatok ahogy leírtad...most lehet hogy haragszik rád emiatt,hogy te összejöttél a bátyjával..féltékeny..csalódott...és ha kötekszik,összeveszik veled,megpróbál eltávolodni tőled,és megölni az ézéseket amit eddig irántad táplált...
2012. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nagyon közeli a viszonyuk a bátyjával, akkor féltkény rád, amiért "befurakodtál" a családba, ezzel veszélyeztetve az ő kis magánszférájukat.

Úgy gondolhatja, hogy jött egy csaj, leköti a bátyjám minden idejét, és kevesebb ideje marad rám

Feltételezem ezért rühell téged, és ezért mond rosszat rólad a hátad mögött neki. Hát lazul köztetek a szál, és ő ismét előtérbe kerül.

2012. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.-nek: Így belegondolva lehet benne valami. Egy bulin ismertem meg a bátyját, ahol ott volt az öccse is.:D És azon a bulin szépen berúgott az "öcsi", és kitálalt,azaz kb szerelmet vallott,félre is hívott,de nem mentem,mert nem volt józan és nem akartam kavarni a dolgokat...A buli után viszont levegőnek nézett,így azt gondoltam,hogy csak a pia beszélt belőle akkor éjszaka. A bulin elkérte a számom a bátyja és utána nemsokkal össze is jöttünk. Tehát így belegondolva: buli óta viselkedik velem így.

2.-nak: Tudtommal nincsenek túl jóban, néha beszélgetnek csak, úgy mint régen, nem változott közöttük a kapcsolat.

2012. márc. 26. 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, h vonzódott/vonzódik hozzád és nem veti szét a boldogság, h épp a bátyjával jöttél össze. Szerintem ez az oka, mert különben nem változott volna meg a viselkedése.
2012. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok!!!így már akkor biztos hogy ez a dolog lényege...ebből adódóan jóba nem fogsz tudni vele lenni,max ha otthagyod a bátyust és az övé leszel,de akkor meg a bátyussal nem leszel jóba...:),de szokták mondani,valamit valamiért...szerelmes beléd a csávó!!!
2012. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg túl kedves voltál vele azt hitte hogy lett volna valami, aztán szónélkül dobtad a bátyjáért... úgy érzi kihasználtad.
2012. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsóéban is van valami
2012. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaja ez tiszta sor teljesen egyértelmű beléd szeretett a srác ő akart veled összejönni... Ez egy elég kellemetlen helyzet, védekezésből támad, hárít próbálja feldolgoznia csalódást. Igazából az segítene a helyzeten ha becsajozna a srác, bele szeretne valaki másba utána meglásd simán helyre jönne a kapcsolatotok ha túlteszi magát rajtad. Ha esetleg van valami barátnőd megpróbálhatod összehozni vele ha bejön neki, de ügyesen ne derüljön ki hogy te vagy az ötletgazda.


Ez a helyzet akkor fog megoldódni amikor a srác becsajozik.

2012. márc. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tehát ha tényleg tetszettem/tetszem neki, akkor kb lehetetlen, hogy jóban legyek vele?!:/

Becsajozni?? Hát mióta ismerem,nem volt barátnője,csak egyéjszakásai - de abból sok ahogy hallom:D. Nem úgy tűnik, mint aki komoly kapcsolatot keresne. Minden hétvégén bulizni jár,ott csajozik,de barátnője sosincs. Bár bátyja mondta,h régebben volt neki 2-3 komolyabb kapcsolata. De most sztem nem erre vágyik.:(

2012. márc. 26. 13:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Így más a helyzet. Tipikus alfahím típus a srác vagy legalábbis azt hiszi magáról... Valószínűleg a fene nagy büszkeségét bántja hogy nem tudott felszedni téged, majd megnyugszik szerintem idővel. Vannak ilyen emberek.. Látja majd hogy milyen fontos vagy a testvérének az sokat számíthat. Adj időt neki, ne erőltesd a haverkodást de légy vele közvetlen, jó fej. Szerintem oldódni fog.


25/F

2012. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!