Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitenétek? A párommal lassan 10 hónapja vagyunk eggyütt és már 3 hónapja vele élek, itt is voltak kisebb nagyobb veszekedések de a tegnapi valami szörnyűvolt

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelött voltunk az Aldiban és ráültem a virágföldekre amit árúlnak és az nem tettszett neki,ő szerinte mindenki engem nézett és gyerekes dolog volt,

Mindig avval jön hogy én nagyon gyerekes vagyok (én jövöhonapban leszek 19 a párom 23 éves) persze nem vagyok a legkomolyabb de tudok az is lenni de ha igy érzem magam jól hogy ilyen "vicces" vagyok?

veszekedtünk is egy sort és még most este is :( Mit tegyek??? mondtam neki hogy keressen egy komolyabb csajt(persze nagyon szeretjük egymást) akkor ,még azt is mondta hogy még régen,annó a 15 éves csaja is komolyabban viselkedett mint én,állitsam válaztás elé? vagy igy elfogad vagy Viszlát??? Meg eléggé fius is vagyok sokszor és azsem tettszik neki,akkor mit tegyewk pedig miatta rengeteget váltotam


2012. márc. 26. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt kicsit korai ez az összeköltözés?? Még nem is igazán ismertétek meg egymást. Hova siettetek ennyire. Természetes h ilyen nagy viták vannak ha 2 olyan ember összeköltözik akik alig ismerik egymást
2012. márc. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

nem tudom hogy lehet így élni, hogy valaki ennyire komoly. szerintem dobd ki :D

am meg elég hamar összeköltöztetek, 19 évesen nem igaz hogy 10 hónapot komoly kapcsolatnak gondolsz :s mármint ez eléggé semmi... ez kb annyit ér mintha semmit :D

nagyon elkapkodtad emellett nem leszel boldog... ez egy vén fsz lesz :D akinek semmi sem tetszik mert csak komolykodni tud és nem képes élvezni semmit sem

2012. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Rúgd ki a náthásba!

Fatökű majom.

2012. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress mást, aki jobban értékel.
2012. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de minek ültél rá a virágföldekre? Ezt én se értem, pedig mi aztán jó sokat hülyéskedünk barátommal.

Amúgy ha nem illetek össze, vagyis ő komoly, te meg ilyen gyereklelkű, akkor fölösleges az egész összeköltözés. Megváltoztatni senkit nem lehet, és kár is erőlködni rajta, mert csak arra biztatod a másikat, hogy mondjon le önmagáról.

Ha saját magad miatt ő nem kedvel téged, és fordítva, az ő komolysága neked nem imponál, akkor teljesen fölösleges volt elkezdeni ezt az egész együtt élés dolgot. Vagy most, vagy később, de úgyis csúnya veszekedésekbe és vitákba torkollik majd az egész és haragban váltok el.

Holott egyikőtök sem hibás, mert ő sem egy k.öcsög, csak azért mert komoly, és te sem tehetsz róla, hogy ilyen szeleburdi vagy, csak nem passzoltok össze.

2012. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igazából elég vicces ő is és lehet vele poénkodni csak ő inkább otthon viseli el ha ilyen vagyok,utcán vagy bárhol ő normálisan viselkedik én meg pl látok valami vicces dolgot elkezdek akár az üzlet közepén nevetni,nemigzaán türtőztetem magam,és hidjétek el nagyon szeret engem mert bizonyitotta is és forditva is csak...néha azt érzem nem vagyok való hozzá :(

Miért ültem a virágföldre??? nemtudom csak úgy :D

2012. márc. 26. 15:15
 7/7 anonim válasza:
.....
2012. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!