Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm büdös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm büdös?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportol, és folyton izzadság szaga van. Régebben már megmondtam neki többször, de viccként fogta fel, hiába bizonygattam, hogy komolyan gondolom. Vettem neki dezodort szülinapjára, kitette a polcra és nem használta. Elkezdtem "borzi"-nak becézni, nem kapcsolt, sőt nagyon örült, ki is írta iwiwen a becenevekhez. Csak reggelente fürdik, pedig délután vannak az edzések. Mit tegyek? Nagyon szeretem, de kezd elviselhetetlenné válni a szag.
2012. márc. 26. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem zavarja? mármint amikor leizzadok, rám tapad a ruha is, és a saját kényelmem kívánja, h zuhanyozzak... őt ez nem zavarja?


próbáld meg neki szépen megmondani, h savanyú izzadságszaga van, ami teljesen normális, DE tegyen ellene valamit, mert így nem kívánod. a nőknek ez az egyik gyenge pontjuk... hátha fejlődik igényesség terén. vagy menj zuhanyozni egyik este és csalogasd be :P

2012. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fürödjetek eggyütt, utánna pedig jegyezd meg neki hogy "végre jó illatod van"
2012. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora igénytelen nőd van már. :D Nekem a pasim nem viselkedik így, pedig ő aztán hasonlóan büdösbogár és nem érdekli. :D

Amúgy egyszerű, én kirúgtam az ágyból, hogy addig ide nem fekszel, amíg le nem zuhanyzol, mert ISZONYATOSAN BŰZLESZ!

Amúgy komoly, ilyen rohadás szaga van edzés után.

De mostanra megszokta, szóval kedvemért összekapja magát.

20L

2012. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
zárd ki a kertbe a borz barátaihoz
2012. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Egy jó ötlet:legyél te is büdös azt készxD
2012. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
szerintem fingjál rá és ha rádszól akkor vállenditéssel : azt hittem téged nem zavar a szag...
2012. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Pedig ebből is csak az látszik, hogy büdösül szeret! :-D
2012. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 MAVerick92 ***** válasza:
70%

... szeretem az ilyen kérdéseket.

nos:

Már Magyarországon is terjednek a nyílvános mosodák, ha hajlékony akkor ajánlj fel neki egy kszm-t(kondi-szoli-mosoda) és a szennyes ruhád helyett rakd be őt a mosógépbe. majd ott megtanulja mi a magyarij istene

2012. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
szakíts vele!
2012. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
Becézd: bűzbombának. Hátha kapcsol...
2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!