Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm büdös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm büdös?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportol, és folyton izzadság szaga van. Régebben már megmondtam neki többször, de viccként fogta fel, hiába bizonygattam, hogy komolyan gondolom. Vettem neki dezodort szülinapjára, kitette a polcra és nem használta. Elkezdtem "borzi"-nak becézni, nem kapcsolt, sőt nagyon örült, ki is írta iwiwen a becenevekhez. Csak reggelente fürdik, pedig délután vannak az edzések. Mit tegyek? Nagyon szeretem, de kezd elviselhetetlenné válni a szag.
2012. márc. 26. 14:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
légy te is büdös ne fürödj egy hétig, aztán ha szól neked hogy büdös vagy, válaszolsz hogy neked is ilyen elviselhetetlen szagod van drágám.
2012. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talán megér még egy próbát, hogy beszélj vele. Ültesd le, és mondd meg neki előre, hogy amit most mondani fogsz az halálosan komoly és ne viccelje el. Aztán mondd a képébe, amit ide leírtál. Közöld vele kerek-perec, hogy iszonyatosan büdös és annak ellenére hogy szereted, gusztustalannak találod.

Nincs az a lány aki ezt meg ne értené szerintem... Furcsa a barátnőd. A nők nagy többsége azért észreveszi magától, ha büdös. Na meg edzés után nem fekszem be az ágyba a rám száradt izzadtsággal.

2012. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
26%
Cigány a csaj? mert akkor nem csodálkozom xD
2012. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
28%

Kend be lecsóval,mézzel,nutellával.

Önts rá forró,domesztoszos vizet.

Fürdesd meg.

2012. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha depis vagy és öngyi akarsz lenni, szippants egyet a hónaljából:D.
2012. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

te se vagy azért nagy paraszt, hogy így kezeled a nődet.

De ha sportol akkor nem szaroznék vele, még letépi a p*csödet!

2012. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%
Tudom, hogy semmire sem lesz jó a válaszom, de az igazság, hogy én nagyon szeretem az ilyen nőket.
2012. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Bence555 válasza:
Önts le egy vödör vízzel v fenyegesd meg hogy ott hagyod
2012. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Igencsak siralmas, ha egy lányt noszogatni kell, hogy tisztálkodjon rendesen.... Hogy ne legyen izzadtság szaga, meg dölgött halszaga... iszonyat ez, hogy ennyire igénytelen prosztó lányok élnek körülöttünk.... Igazi Paraszt Marik ezek.
2014. nov. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Leráncigálnám az összes ruhát róla, és belógatnám őtet egy Flóraszeptes hordóba ! Órákán át ázatnám a mosdatlan pinájukat !!!!!!!! Míg az összes retket le nem rágja a flóraszept ! Megtanulnák ezek a mosdatlan tinik, hogy kik a magyarok istene ! az hét szencség !!!!
2014. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!