Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megcsalt és most a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt és most a barátnőmmel üzenget hogy szeret és szakitott a barátnöjével miattam. Mit csináljak? Szeretem öt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 14. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha egyszer megtette, megteszi máskor is. Én a helyedben nem aláznám meg magam azzal, hogy adok neki mégegy esélyt (és ezzel együtt mégegy lehetőséget arra, hogy ismét megtegye és megint úgy érezzem magam, ahogyan akkor, amikor megtudtam, hogy megcsalt). Tudom, könnyű mondani, hogy felejtsd el, de szerintem tovább kéne lépned!
2008. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor nem is szeret?
2008. ápr. 14. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
megtanulnék helyesen írni, mert minden második szavad hibás, így tuti ki is röhög a barátod, hogy képtelen vagy leírni 2 szót helyesen.
2008. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kel rogton az irasavl foglalkozni neki egy valaszra lenne szuksege nem arra hogy az irasat kritizald eloszor nezd meg magad....
2008. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszadó vagyok! Talán szeret, de ez most nem mindegy? Akkor talán szeretett, amikor megcsalt? Nem gondolt arra, hogy mi lesz akkor, ha megtudod? Én inkább a helyedben ezen gondolkoznék!
2008. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nyelvtan dolgozatot írt, különben meg a te megfogalmazásod is sántít...

Mit tegyél?Felejtsd el! Szeretett volna akkor amikor máshoz járt, most nem kéne kuncsorognia.

2008. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!