Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitől van, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, ha egy férfi durva egy lánnyal és bunkó úgy, hogy még csak nem is ismeri?

Figyelt kérdés

Korombeli srácokkal szokott ez előfordulni.Volt melóhelyemen az egyik pl nagyon durván szívatott,nem tudom,miért,2 szó sok,annyit nem beszéltünk.Szívatás alatt azt értem,hogy oltogatott,alátett,röhögött rajtam,úgy sértegetett mások előtt,hogy lehetőleg én is halljam.

Lehet,hogy ennek nincs semmi valóságalapja,de néha úgy érzem néhánynál,hogy egyáltalán nem tisztelnek,mint embert,nem vesznek emberszámba és ez borzasztóan fáj.Pl ma is simán belém rúgott az egyik srác a buszon és még csak bocsánatot sem kért.Lehet,én viszem túlzásba,de néha úgy érzem,lebecsülnek,pedig nem is ismernek.Meg amikor egy korombeli elmegy mellettem az utcán,egyszerűen elfordítja a fejét.Vagy csak én érzem ezt?Nem tudom.

Amúgy vékony testalkatú vagyok,átlagos külsővel,nem vagyok csúnya,de mivel utálom a mai divatot,ezért úgy öltözködök,ahogy a kedvem tartja.Nem tudom,ez e a baj.

Ja amúgy az igazi kérdés:A férfiak minden nővel ilyen durvák?Ez valami ösztönös cucc náluk?20-25 közötti nő vagyok.És ebből az irományból kikövetkeztethető,hogy nincs párom,mivel nem igazán értem meg magam a másik nemmel.Pedig úgy szeretnék már valakit:(



2012. márc. 26. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy részük nőgyűlölő, de valószínűleg csak átmenetileg, amíg ki nem heverik a csalódásukat, kisebbségi érzésüket velük szemben, másik részük meg egyszerűen született paraszt, aki az is marad.
2012. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
33%
A harsány nő is nő, csak az fiús nő.
2012. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

a). Kicsi a farkuk, és félnek a nőktől, ezért támadják őket.



b). Büzgentyűk, csak még nem jöttek rá. (Az igazi melegek kivétel nélkül sokkal jobban tudnak bánni egy nővel mint egy átlag pasi, érzékenyebbek, és sokkal udvariasabbak is)



c). Apa nélkül nőttek fel, az anyjuk pedig elnyomta őket.



d). Az apjuk verte az anyjukat, ezt hozták magukkal.

2012. márc. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

"A harsány nő is nő, csak az fiús nő."


A többség, aki így gondolja - akár nő, akár férfi - biztos, hogy önbizalomhiányos.

2012. márc. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

A harsány nők a piacon kofák.

Kérdező: az ilyen fiúk meg simán hülyegyerekek. Jók lesznek bugris kis kocsmatöltelékeknek. Ne foglalkozz velük, ahhoz túl sokan vannak. :)

2012. márc. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

9 Én a nagy,debella,rövid hajú,izmos,nagydarab,börtöntölteléknek való nőkre gondoltam,nem azokra,akik kicsik és nagyszájúak:)Bár sok ember olyan tuskó,hogy összekeveri a szezont a fazonnal és méretről ítél,saját tapasztalat(kicsi vagyok,halk):)Akik magasabbak pl,azokba nem kötnek bele?Ez költői kérdés.De valószínű,hogy nem,mert ilyen buták.


10 Tényleg komoly gondjaim vannak az emberekkel:)

2012. márc. 27. 16:52
 17/20 A kérdező kommentje:

11,13,15 Itt lehet a pont:)

Amúgy igaz,lehet,tényleg sokan vannak,de akkor is nagyon rosszul tud esni,amikor így bánnak velem.Nem hiszem el,hogy nem esik le nekik,hogy NŐ VAGYOK.Ezeknek nem volt gyerekszobájuk?Egyszerűen annyira nehéz felfogni,hogy hogy lehet valaki ilyen ostoba,hogy pl csak úgy fellök...hogyha csak nem imponálni akar egy másik csaj előtt,de én ilyenkor a csaj helyében inkább lehánynám(volt ilyen eset is).Hülyék,nem kell velük foglalkozni,majd legfeljebb becsukom a szemem az utcán...:D

2012. márc. 27. 16:55
 18/20 anonim ***** válasza:
minden akciót reakció követ, így lesz láncreakció. az a srác akivel bunkó volt egy csaj az bunkó egy másik csajjal, és az a másik csaj bunkó egy másik sráccal és ez így végtelen ciklus.
2012. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
majd én leszek a palid ;D én megvédlek, aki fellök vagy beléd rúg eltöröm a lábát oké?... amúgy h öltözködsz? mert lehet ez is az oka... mikor vékony voltam vékonyabb akkor engem is piszkáltak, könnyű célpont voltam de most h vastagabb vagyok kicsit tartanak tőlem mert most már kitaposnám a belüket ha beszólnának xD nem vagyok amúgy erőszakos egyáltalán... de amúgy nőknél nem tudom h működik ez h mitől kapják meg a tiszteletet... nagy lenne a szájuk azért? szerintem ha lány csendesebb az sokkal nőiesebb mintha nagyszájú lenne és ő is mindenkinek ide oda szólogatna
2012. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ismerős..
2012. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!