Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi egy hosszú, akár örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi egy hosszú, akár örökké tartó párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nincs tuti tipp erre :)
2009. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
57%
Bocsi de ilyen csak a mesében van!Én is hittem benne ,de nem létezik!A környezetemben szinte mindenki elvált!Megunják a másikat vagy mi .
2009. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

A lényeg az, hogy keveset találkozzatok, így biztos nem unjátok meg egymást, és veszekedésre sincs idő :D

Bocsi, a viccet félretéve, fogalmam sincs. Az fontos, hogy mindkét fél kompromisszumképes legyen, ezentúl...ki tudja..!?

2009. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
a távolság
2009. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy mire a szerelem (a vágy) erősen lecsökken - kialakuljon a szeretet.
2009. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Erre nincs biztos recept.

Szeretniük kell egymást,tisztelni,becsülni,megbízni a másikban.Jót és rosszat együtt vészelni át.A problémákat megbeszélni,amikor felmerül,és toleránsnak lenni a másik iránt.Nem én vagyok a fontos,hanem Ő.És így kell éreznie mindkettőjüknek.Ha megbántod a másikat,megengesztelni.Ha téged bántanak meg,akkor éreztetni a másikkal.

Ha a másik rosszkedvű,ideges,nem akkor kell megbeszélni olyan dolgot,ami vitás lehet,hanem megvárni,amikor lenyugodott.Ha a társunk néha magányra,vagy a barátai társaságára vágyik,elengedni.

És mielőtt összekötnénk az életünket,megismerni a másikat,nem csak azt nézni,hogy jó-e vele az ágyban?Ez is fontos,de nem lehet fontosabb,mint az evés-ivás.Gondolni kell arra is,hogy a társam beteg lesz,akkor is mellette kell legyek.

Körülbelül ennyi,30 év házassággal a hátam mögött.

2009. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
21:14 !! NAGYON igazad van!! Köszönöm szépen!!!! 22/F
2009. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia

Szerintem a SZERELEM

Igaz az enyém még csak 7 éve tart, de már nem voltam fiatal amikor megismertem

Szerelmesek vagyunk, és azt hiszem ez örökké tartani fog

2009. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
megbecsülés, tisztelet, odafigyelés, tudatosság, hasonló gondolkodás, ne csak szerelmesek legyenek egymásba hanem a LEGJOBB barátok is, feltétlen bizalom, és a nagybetűs Szeretet..röviden. :)
2009. jún. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm

és 21:14 nagyon jol leírtad, és igazad is van: )

2009. jún. 15. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!