Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tartós (akár életre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tartós (akár életre szóló) kapcsolat/házasság egyik alapfeltétele, hogy elötte az ember kiélje magát? Vagy ezt csak azok találták ki, akik nem képesek elkötelezni magukat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben ott a válasz. Az "alapfeltétel" a szerelem, és a harmónia! Van, hogy valakinek az első kapcsolata életre szóló.
2009. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én 25éves vagyok, 22évesen vesztettem el a szüzességem. A mostaná párom a második férfi az életemben és már egy ideje a férjem is. Soha nem voltam férfifaló, nem jártam bulizni, szórakozni. Sokkal többre értékelek egy jó baráti beszélgetést, olvasást. Nem érzem azt, hogy hiba lett volna a házasságom, hogy élni akarok még. Nem jut eszembe, hogy milyen lehet mással a szex. Nekem ő tökéletes minden téren. Úgyhogy én nem értek egyet ezzel a kiélés dologgal.
2009. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az utóbbi. Egyelőre biztosan így gondolom. Nem akarom magam kiélni. Azért is lehet ez, mert amúgy sem szeretem az ismeretlent. Még idővel változhat a véleményem, de nehezen tudom elképzelni.

Szüleim példáját is mondhatnám, nem élte ki magát egyikük sem, mégis több, mint 25 éve házasok. Bár ehhez az is kell, hogy a "jóban rosszban, örömben és bánatban, mindenféle bajban, holtomiglan-holtodiglan" részét komolyan vegyék a dolognak az emberek, és ne adják fel a dolgokat, inkább megoldják a problémát.


(22/f)

2009. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok és igaza van az elsőnek. A lényeg a szerelem és a tisztelet. Hogy ne várj el olyat a másiktól amit te magad nem tudsz magadni neki. Hogy tényleg jóban rosszban egymás mellett legyetek. Hogy tudd, bárhogy is döntesz egy kérdésben, Ő melletted áll és támogat. Hogy ki tudjátok mutatni az egymás iránt érzett szerelmeteket. Ezek sokkal fontosabb dolgok sztem.
2009. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen és egyáltalán nem kötelező.

Egyetlen esetben lehet probléma: ha valaki teljesen tapasztalatlan, összeházasodik az első emberrel, akivel megismerkedik, és mindent tőle tanul - akkor bizony előfordulhat, hogy később megismerkedik valakivel, aki ABSZOLÚT bejön neki, és nagységrendekkel jobb, mint az egyetlen ember, akit ismer - na, ez felboríthat mindent.

Éppen ezért a házasság előtt néhány embert ajánlott közelebbről megismerni. Még akkor is, ha esetleg szex nem lesz belőle.

2009. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
nem és igen
2009. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek.Némi nemű tapasztalat azért nem árt,hogy eltudja dönteni az ember fia lánya mit vár el egy kapcsolattól..
2009. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocs,utolsó előttivel
2009. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az ismeretség oké,mert egyértelmű,hogy több embert meg kell ismerni ahhoz,hogy valaki kitapasztalja,hogy milyen természetű emberre vágyik...Na de a szex?Mennyire fontos x emberrel szexuális kapcsolatot létesíteni?Mennyire gyakori,hogy az ember leragad annál a férfinél,aki elvette a szüzességét,vagy a másodiknál?Vagy késöbb jön a kisördög,a kíváncsiság?
2009. márc. 26. 12:43
 10/20 anonim ***** válasza:
28%
Jön az bizony!Arról nem is beszélve,hogy x évig azt hiszed ilyen a szex,aztán kipróbálod mással..és rájösz,hogy gyakorlatilag nem is szexeltél 1 jót sem eddig egész életedben.. Most biztos lepontoztok majd,sajnálom,de 100%ig biztos vagyok benne,hogy mindnekiben fleébred előbb vagy utóbb,20 vagy 45 évesen a kiváncsiság,hogy milyen lehet mással szexelni.. Az első pár év persze rózsaszin ködös..ő életem szerelme,nem vagyok kiváncsi másra bla bla..
2009. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!