Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működik nők között a "stipisto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik nők között a "stipistopi ez a pasi az enyém" mindenféle visszaigazolás nélkül?

Figyelt kérdés

A baratnom, aki mindig irigy volt ram, teljesen odavolt az egyetemen egy pasiert, de a fiunak abszolut nem volt az esete ( valoban eg es fold, a lanynak eselye sem lett volna) es nm is volt koztuk soha semmi.


Ra fel evre ez a fiu el kezdett nekem udvarolni nagyon kitartoan es nem utasitottam vissza a kozeledeset..


Azota megromlott a kapcsolatom a lannyal, feltehetoleg emiatt, szerintetek jogosan?? 5 eve vagyunk egyutt, nyaron lesz az eskuvo.


2012. márc. 28. 07:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nálam tabu hogy a barátnőmnek nyilvánvalóan tetsző pasira nyomulni. Szerintem taplóság. De az írásstílusodból ítélve nem voltatok ti olyan jó barátnők... "Mindig irigy volt rám, esélye se lett volna" ilyet barátnők nem szoktam mondani tudod. Szóval ha képes voltál a neki tetsző pasira hajtani akkor nem voltatok olyan jó barátnők akkor meg miért érdekel a szitu? Házasodjatok össze de az esküvőre inkább ne hívd meg :D Sok boldogságot :)
2012. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem ertem, ez hogyan kapcsolodik a temahoz, de a baratnoim expasijai tabuk szamomra, nem tudok ferfikent rajuk nezni..


De ha a lanynak eselye sincs, miert kellene visszautasitanom az egyetem egyetlen jo pasijat? Az osszes lany odavolt erte, akkor tabu ha koztuk van a baratnom? Mi van ha nekem is tetszett? Csak eppen o mondta ki elobb? Ez a stipistopi?:) Eleg gyerekes gondolkodasra utal..


Es csak, hogy tisztazzam: sosem nyomultam egy ferfira sem. Mint irtam kitartoan udvarolt nekem az eset utan fel evvel..es azert nem lett volna eselye, mert nem volt a fiu esete. Rad meg egy lany sem volt feltekeny?:) igazan szerencses vagy!

2012. márc. 28. 16:06
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát tudod a barátnőim nem féltékenyek rám. Ezért vagyunk barátnők. És ha egy pasi mindkettőnknek tetszik akkor békében hagyjuk és mindketten keresünk mást. Ez nem stipi stopi, hanem igazi barátság. Soha nem volt konfliktusunk pasi ügyekben. És igen ha a legjobb barátnőmnek (nem akármilyen jöttment havernak, azok nem érdekelnek) tetszik egy srác még ha "esélytelen" is akkor sem fogok összejönni vele... De ha nem voltatok olyan jóba akkor semmi probléma vele. voltak már rám féltékenyek de akik közel állnak hozzám azok soha.
2012. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen, működik!

Szerintem ez eléggé nagy bunkóság volt a részedről! Mondjuk így, hogy már az esküvőt tervezitek, azt mutatja, hogy ti tényleg igazán összeilletek, de amikor még összejöttetek, akkor ezt nem lehetett tudni.

2012. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Na lányok ki stipistopizik le? :D


Itt vagyok másfél hónapja egyedülálló jóképű pasiként.

2012. ápr. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
nem jogos, hogy megsértődött, elég rossz természete lehet, ha annyira jó kapcsolatot akarsz vele illene megbeszélni vele a dolgokat, ha ez annyira zavarja őt, de a leírtak alapján én nem kívánnám a társaságát.
2012. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A nők között működik csak igazán!!!
2012. ápr. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

a férfiak között is működik.az én haveri körömben(mert a baráti kör kifejezés azért túlzás)a két önjelölt alfahím mintegy paktumként megegyezett melyik csaj kinek a "háremébe"tartozik éshogy azoknál(fontos a többesszám)csak ő próbálkozhat.Én vitattam eme paktum és az alfahími rangjuk legitimációját és magasról k@kiltam a stipistopizásaikra.Persze én lettem a társaságban a szemét mintazt a nyallerhuhogó többi töltelékemberke is hangoztatta....Azóta sem tudom miért kell nekem másokhoz igazodnom.tetszik neki?akkor már nekem nem is tetszhet?ha végre találok egy csajt akinek épp nincs senkije még a férfiaktól is sorban engedélyt kéne kérnem hogy:ugye neked nem az eseted?ugye nem sértelek meg téged azzal ha elhívom xy-t randizni?

abszurd

2012. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem már ezért nincsenek legjobb barátnőim. Mert lehet, hogy ti most már esküvőztök (amihez szívből gratulálok), de akkor ezt még korántsem tudhattad. Nekem nagyon sok "legjobb barátnőm" mozdult rá olyan pasira, akivel tudták, hogy alakul valami.(ezt a pasik mondták el ráadásul, ami még jobban fájt)
2012. ápr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem.. Hogyhogy tudtak, hogy alakul valami? Milyen valami? Az azert mas, hogy ha alakul valami koztetek es ugy jon ossze a baratnod a fiuval. De hogy semmi nincs koztuk, mert a fiut nem erdekli a "baratnom" es ezert nem johetek ossze vele, mert tetszik a fiu kinezete a lanynak??... Na az azert mar tulzas.
2012. ápr. 4. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!