Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,30 feletti férfi, aki egy magas, csinos nőben nem csak a szexpartner lehetőséget látja?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már társkeresőn, de nem találtam olyan férfit, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. Úgy érzem inkább hátrány, ha egy nő jól néz ki, főleg ha magas is.
2012. márc. 28. 14:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

És a mi mutatja az egész lényegét, én még mindig nem vagyok túl rajta, míg a lány igen.

Pedig ha kérné, hogy kezdjük előről, nem hinném, hogy nemet tudnék mondani.

2012. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Kedves 21-es! Te tényleg nagyon nem vagy még túl rajta, a 3 kommented is mutatja.

Próbáld megérteni, hogy neked nem ő volt az "igazi". Az eszed jól mondja, minek azután sírni, akivel annyi bajod volt, aki annyit bántott? Tanulj belőle, de ne azt, hogy minden nő ilyen. Mindenki más.

2012. márc. 28. 22:20
 23/35 anonim ***** válasza:

Nem, nem általánosítok, sosem tettem.

Tényleg nem vagyok rajta túl, nagyon szeretem!

Sokszor arról álmodok, hogy megvár munka után, vagy megkeres, hogy szeret és nem enged el...

De ez csak álom marad...

2012. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Ha olyan fontos lenne neked az a lány, akkor megkeresnéd este 8 után. Ha nem, akkor nem is volt olyan fontos....
2012. ápr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Már nem fontos.

Kaptam rá egy kis gyógyírt, egy kedves lánytól.

Nem félreérteni, csak rávilágított olyan dolgokra, amiket észre sem vettem a lila ködtől.

További sok sikert neked Kedvesem.

2012. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad oda melyik nap este 8, de csak most sikerült elolvasnom :D
2012. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Persze, több is, de nem mind olvassa ezt az oldalt.
2012. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Jól van, akkor minden jót neked!
2012. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ja és azért írtam ezt, mert én nem tudok elszabadulni kicsit sem, minden lépésemet figyeli. De akkor már tárgytalan, csak nem értem miért kellett szórakozni a lelkivilágommal. Külön köszi az újabb álmatlan éjszakákért!

Na szia.

2012. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
De jó, hogy a kérdésem lett a titkos üzifal! :))))
2012. ápr. 3. 20:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!