Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,30 feletti férfi, aki egy magas, csinos nőben nem csak a szexpartner lehetőséget látja?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már társkeresőn, de nem találtam olyan férfit, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. Úgy érzem inkább hátrány, ha egy nő jól néz ki, főleg ha magas is.
2012. márc. 28. 14:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Én egy magas nőben nem csak a szexpartnert látnám, szívesen ismerkednék, sőt, imádom őket. Viszont ahogy észrevettem, mivel én "csak" 180 cm vagyok, kb max a 172-173 cm-s nőknél rúghatok labdába, náluk is inkább akkor ha épp nem magassarkúban vannak az ismerkedés/első benyomás fázisában, mivel akkor egymagasak vagyunk, és inkább magasabbat választanak.


F/27

2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Keresd meg ezt a kérdezőt, hónapok óta panaszkodik és házasodjatok össze :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert kitörölted azt az illetőt az életedből, aki azt tanácsolta, hogy itt keress.

Viszont lekésted, mert ő megtalálta azt akit keresett :)

2013. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Szia.

Megengeded, h a kérdésedre válaszoljak és ne üzengessek a többi kommentelőnek? :)

1.Igen létezik olyan 30 fölötti férfi, aki egy magas, csinos nőben nem csak a szexpartner lehetőséget látja.

2.Nem a társkeresőkön van.

Több hajmeresztő históriát is tudnék neked mesélni, csak egy pár megjegyzés a teljesség igénye nélkül:

-Azta, te tényleg ilyen magas vagy???????????????????

Igen, 180- nál magasabb vagyok, de a végén már az 179 et is félve írtam be...

-Igaz, h amíg kint voltam Angliában fél évig és levelezgettünk,és arról volt szó, h komoly kapcsolatot keresek én is, de rájöttem, h rá vagyok kattanva a társkeresőzésre.Egy gyors numera, amíg megy a buszom...?

Mindez, csak 2 szösszenet,de őszintén...., aki társkeresőre megy férfi, az nem udvarolni szeretne, hanem kihagyva a jogos köröket, egyből a tettek mezejére lépni...Én így gondolom, de nyilván vannak kivételek.

2014. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 bandycska válasza:
Hááát......lehet,hogy létezik ilyen,de nem ez a jellemző
2020. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!