Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan,30 feletti férfi, aki egy magas, csinos nőben nem csak a szexpartner lehetőséget látja?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már társkeresőn, de nem találtam olyan férfit, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne. Úgy érzem inkább hátrány, ha egy nő jól néz ki, főleg ha magas is.
2012. márc. 28. 14:47
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem és nincs semmi bajom a szexel. Csak ezt sokan kihasználják és a szex után lelépnek. Vagy ha jó a szex, akkor nem tudnak másra gondolni. Más programra. :))
2012. márc. 28. 16:05
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Én tanácsolatam egyébként.

Régóta itt vagyok és segítek, rengeteg pár nélküli, normális kapcsolatot kereső, hozzászóló ember van itt.

Megértem, hogy tárkeresőznek, hiszen ami ott folyik arról jobb nem beszélni.

Oda inkább csak vadászni járnak fel a férfiak és nők, vagy szeretőt keresni.

Ahogy már írták előttem, a félénk pasik itt sem biztos, hogy mernek kezdeményezni, de hátha...

Hogy mit árulhatok el a hölgyről?

Tényleg szép, inteligens, jó magas, jó alak :)

Bocsánat, de nem bombázó, nem egy plázacica, hanem természetesen szép.

Szexről nem tudok nyilatkozni, azt ne kérdezzétek :D

2012. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálsz mindent hidd el nem lép le a pasi,legalábbis én tuti nem lépnék le ;)))))))))))))))))))

Nekem mindig az volt a bajom,hogy nem lehetett közös progikat szervezni,mert fáradt volt a csaj,én ettől akadok ki,igenis legyen annyira bevállalós hogy akár este 11 után elmegyünk sétálni,vagy spontán moziba :))))

2012. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2012. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom, hogy elsősorban nem bennem volt a hiba, amikor én komolyan gondoltam a kapcsolatot. De ez egy tanulási folyamat is egyben, minden kapcsolatból lehet tanulni valamit és egyre jobb lesz álltala az ember. :))
2012. márc. 28. 16:29
 16/35 anonim ***** válasza:

Így van kérdező.

Tök jól állsz hozzá a dolgokhoz,ez tetszik :)

2012. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ebbe én is beleestem és nagyon bánom.

Azt tapasztaltam, hogy ezen az oldalon is a szexre mennek, csak éppen áltatják a másikat, hogy mennyire szerelmesek lettek. A legutóbbi partnerem is ilyen volt. Csak éppen egész idő alatt sehova sem mentünk, csak szexeltünk. Tényleg, fel kellett volna, hogy tűnjön, de én tényleg szerettem az illetőt. Most már hálát adok Istennek, hogy vége lett, akkor nagyon fájt. Remélem azért akad olyan is, aki valóban szeretni fog és nem csak a szexre fogok kelleni.

Légy óvatos, nem biztos, hogy az illető az, akinek kiadja magát.

2012. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
17-es Köszönöm! Azért van itt aki pártfogol és tanácsot ad. :)
2012. márc. 28. 17:10
 19/35 anonim ***** válasza:

#17-es:

Mikor volt ez a partnerd?

Mert hasonló cipőben jártam én is nem olyan régen.

Amikor aztán sétálni invitáltam, vékony a nadrágom... fázok... szöveggel mégsem sétáltunk (lány volt az illető).

Amikor apuci (férje) elfelejtett kaját vinni haza (elég sűrűn), próbáltam neki segíteni, lestem a kivánságait...

És még is mindig azt hajtogatta, hogy csak a szexre kell biztosan, nem is szeretem, közben az ágyban meg igen szegényes volt huszon éves létére.

Én baromira szerelmes voltam/vagyok belé, de az eszem megálljt parancsolt, és szakítottam vele. Megelégeltem a soha semmi nem jót, az állandó vagdalkozását.

Pedig ha egy kicsit belegondolt volna, ha csak szexre kellett volna, fele ennyi pénzért ami elment erre az egészre, dögös profi "masszőrhöz" járhattam volna.

Mai napig a szívem visszacsinálná, az eszem azt mondja, hogy jobb lesz így.

2012. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Szóval nem az a kérdés, hogy ki milyen, hanem az, hogy összeillenek vagy sem.

Elviselik-e egymás hülyeségét vagy sem.

Én pl nagyon ki tudok akadni ha valaki a depresszióját a saját bántalmazásával vezeti le (vagdossa vagy szurkálja magát), holott ennek van más módja is.

A neve sport. Otthon is lehet végezni, akár aerobic formájában...

És még sok sok ilyen probléma volt, a sok pasival való kokettálás ...stb

Ugye, hogy ugye, és kibújik a szög a zságból?

Másrészt ha a lány engem nagyon szeretett volna, kérte volna, hogy személyesen beszéljük meg.

Ennyi volt az én itteni történetem.

2012. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!