Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőmnek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek miért nem tetszik hogy járok valakivel?

Figyelt kérdés
Már több mint egy hete hogy járok egy sráccal és ez a legjobb barátnőmnek nem tetszik. Már mióta járunk azóta teljesen megváltozott bnőm és azt akarja elérni hogy szakítsak a barátommal mert szerinte kicsit se helyes meg nem illünk össze. Miért van ez?
2012. márc. 28. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Irigy.
2012. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Minii Vikii ***** válasza:
75%
Én szerintem azért, mert fél, hogy esetleg a barátodat választod, és vele már nem is fogsz törődni. Nekem ez a tippem, általában ez szokott lenni.
2012. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Rettentően féltékeny. Az enyém is az volt és a végén kiderült hogy egy hisztis liba. Majndem szétszedett minket... :S
2012. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert irigy, hogy neked van pasid, neki meg nincs.

Vagy neki is tetszik a srác.


Normális barátnő nem viselkedik így. Én minden barátom/barátnőm új párjára tök lelkesen reagáltam, akkor is, ha az illető tényleg úgy festett, mint a bűn, és úgy gondoltam, hogy baromira nem illenek össze. Ő döntése, nincs jogom felülbírálni.


21L

2012. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek igaza lehet/van abban amit írt, de én leírnám a saját szemszögemből... én is így vagyok a barátnőmmel. van egy fiú tetszenek egymásnak, csak még nem jöttek össze. és valahogy én sem örülök. 1. én is féltékeny típus vagyok 2. nekem nincs pasim ( de no problem, várok a megfelelő fiúra:D) 3. jobbat akarok a barátnőmnek. szerintem a fiú nem érdemli meg őt. két külön világban éltek. persze ha ez veletek nem így van (ha ti ketten összeilletek totálisan) akkor a másik 2 lehetőség áll fenn. Szerintem...
2012. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ugyanez a szitu volt az én esetemben is. Utólag bevallotta,hogy szörnyen féltékeny volt,hogy a barátommal több időt töltök(pedig őt 1 héten 1x láthatom csak,míg a barátnőmet minden áldott nap...)

Szerintem ez a helyzet áll fent a te esetedben is.Próbáld megbeszélni vele. Az én barátnőmnek fél évig tartott beletörődni de megtörtént,végül belátta,hogy nekem van igazam.A barátomat előbb ismerte mint én,és nagyon jókat beszélgettek,aztán amikor összejöttem vele elhordta mindennek,folyton piszkálta,de most már kibékült vele,szóval minden rendben van,örülök,hogy bizakodó voltam és nem ,,szakítottam" a barátnőmmel,bár egy kis ideig nagyon haragudott rám és nem beszélt velem.

Te is legyél türelmes,nem érdemes emiatt eldobni a barátnődet. Idővel majd ő is rájön mindenre. :)

15/L

2012. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy beléd szeretett. Hallottam már ilyenről.
2012. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A legjobb barátnők sosem mondják majd azt neked, hogy ne járj egy fiúval, mert szerinte ronda... Kis sárga szörnyeteg ...
2012. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
velem az volt hogy épp meg akarta kérdezni a barétom hogy járjunk. erre a barátnöl egy nappal azután azt mondta hogy csokolozott ezzel, azzal meg megölelete meg ezt csinált meg azt.... IRIGYKEDIK, csak mert neki biztos nincs barátja, vagy mert bejön neki a barátod... vagy nem tom, a lényeg NE SZAKITS a barátoddal!!! :)
2014. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!