Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresek olyan lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresek olyan lehetőséget ahol lehet találni meleg embereket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ti mely lehetőséget használjátok erre az interneten?

Van akinek van erre már tapasztalata normális véleményeket várnék.

Titokban szeretnék keresni szöszi meleg ismerősöket

Somogy megye tájékán.De nem tudom hogy merre hol érdemes ez mert felun nem egyszerű ez?


2012. márc. 28. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy szöszi legyen? :)

Egyébként én az eropolis.hu oldalon keresek szexpartnereket, ingyenes a regisztráció és vannak vidékiek is bőven.

2012. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fontos természetesen csak ezek nekem valahogy a topp.Persze minden érdekes lehet és nem fontos ez.
2012. márc. 28. 18:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit írtál ott melegek is kereshetnek?Mert sok oldal van de nincsen mindenhol erre lehetőség.
2012. márc. 28. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eropolison vannak melegek, de méginkább gayromeo.com
2012. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZDSZ
2012. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!