Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bisexeknél, melegeknél csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bisexeknél, melegeknél csak akkor van esélyem, ha delta izmaim vannak és rohadt helyes vagyok?

Figyelt kérdés
ne értsétek félre nem vagyok sem csúnya, sem kövér...inkább átlagos, vékony.

2012. márc. 26. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Te most tényleg bu.zi vagy?
2012. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem, akkor van esélyed, ha lehajolsz a szappanért.
2012. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
bi vagyok..és nagyon viccesek vagytok...
2012. márc. 26. 15:45
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyu...

1. A melegek általában többet adnak magukra, mint a heteroszexuálisok, jobban néznek ki (persze van kivétel), tehát nagyobbak az elvárásaik is.

2. Általában elég szexcentrikusak, ebből kifolyólag a külső NAGYON sokat számít.

Szal rohadt helyesnek nem kell lenni, de azért nem árt, ha erős átlagos vagy :P Vagy ha alapból nem vagy az, tedd magad azzá :D Nem olyan nehéz...

Mondjuk az is igaz, hogy soknál már ott bukta a dolog, hogy bi vagy :P

18 meleg F

2012. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály, hogy kb. olyannál érdemes próbálkozni, amilyen Te is vagy. Tehát "átlagos, vékony" srácoknak fogsz bejönni elsősorban. De ha kigyúrod magad, máris jócskán kibővülnek a lehetőségeid :) Tényleg számít, mennyire adsz magadra.
2012. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat :)

hát azt mondják h helyes az arcom meg a csajoknak be is jövök,de pasikkal még nincs sok tapasztalatom..egyelőre! :D

de most ezek után nekiállok és kigyúrom magam nyárra :D

amúgy az miért baj ha bi vagyok egyes melegeknek? :)

2012. márc. 26. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább komoly kapcsolatoknál hátrány, sok meleg pasi fél attól, hogy egy bi srác nem fogja bírni punci nélkül és megcsalja. Ha viszont alkalmit keresel, akkor inkább előny, mert pl. vannak különnemű párok, akik bi pasit keresnek harmadiknak, illetve sok hozzád hasonló "kezdő" bi srác is szívesebben kezd magadfajtával.
2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez érthető. de nem tudom hogy a melegeknél, főleg fiatalon, mennyire lehet tartós egy kapcsolat...mert tényleg nagyon csak a d.gásról szól a dolog. legalábbis a többségnél...
2012. márc. 26. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Ha bele gondolsz, hogy ebben a korban a heteró fiúknak is a kefélésen jár az eszük. És a meleg pasik ugyanannyira szeretik a szexet, mint a heteró pasik és sztem egy heteró pasinál is elvárás, hogy a barátnő minél jobb legyen. Tudod mindenki megtalálja a foltját és van abban valami, hogy a pasiknál jobban érvényesül, hogy hasonló alkatúak vannak együtt.

Találhatsz magadnak párt, nekem is volt 18 évesen tartós kapcsolatom. Jelenleg is másfél éve járok a barátommal.

Bisex pasival én se járnék. Arról többet hall az ember, hogy egy bisex pasi évekig járt egy másik sráccal, mire rájött, hogy neki feleség és gyerek kell. Egy meleg pasinál ilyen nem esik meg, vagy ha tovább is lép, akkor másik férfi miatt.


Üdv. 22 meleg F.

2012. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Sokan mondják, hogy nem csak a külső számít... de ez hülyeség!

Viszont az más kérdés, hogy kinek milyen az ízlése :) AZ én párom egy nagyon vékony valaki, én viszont, ahogy ő mondaná, elég husis vagyok :) De ez tetszik neki és mondta, ha lefogynék, lehet már nem is kellenék neki...


Tehát az a lényeg, hogy a másik fél elfogadjon téged! Lehetsz akár kövér, akár átlagos, ha valaki igazán szeret, mindenhogy el fog fogadni ;)


Sok sikert! :)

2012. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!