Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hosszú, elég jó barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú, elég jó barátságból lehet szerelem? Ha igen, lehet, hogy párként már nem remekel annyira a dolog a két ember közt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb barátságból szerelem lesz. És ez jobb is mint h ha egy elsőlátásra szerelem. Mert a barátságnál nem csak a külső számít hanem a belső is. Az elsőlátásra szerelem, ott pedig csak a külső és a kisugárzás. :)
2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Az első kommentelővel nem igazán értek egyet, én legalábbis

egyik lány barátommal sem jönnék össze, nem azért mert nem néznek ki jól, vagy nem jófejek, viccesek, stb, hanem egyszerűen mert a barát halmazban vannak. És akkor megint eljutottunk az örök kérdéshez, h lány és fiú közt lehet-e barátság... Mint írtam, szerintem igen, de gyanítom, h hamarosan megcáfolják ezen állításom..

21f

2012. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lila nyuszi ***** válasza:

Lehet. Kívülről néha szebbnek látszik, mint amikor már benne van valaki egy kapcsolatban.


20/N

2012. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátság az egy dolog, a kapcsolat pedig egy másik! Ha a kapcsolat bizonyos területein barátként fog kezelni a zavarodottságot fog okozni és szerintem amúgy sem lenne hosszú életű, de ki kell próbálni!
2012. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem minimális esetben lehet barátság fiú és lány között. Legtöbbször az egyik vonzódik a másikhoz, csak nem meri bevallani , sokszor még magának sem. Ha tényleg barátságban van a fiú és a lány, és nem járnak akkor valószínű nem tudnak egymásra úgy nézni, mint férfira vagy nőre, nincs meg a testi vozalom pl valamelyikük csúnya. Nem tudom elképzelni, hogy egy szép csaj és egy jóképű csávó akik barátok ne szeretnének egymásba. De ez csak az én véleményem/ tapasztalatom
2012. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!