Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem szerelem, ha valakit úgy szerettem, hogy belsőleg nem is ismertem, nem tudtam róla semmit, de külsőleg oda voltam értem?

Figyelt kérdés

De ha ez nem szerelem, akkor miért voltam 2 évig oda érte? Ráadásul úgy, hogy havonta egyszer láttam, 2-szer beszéltünk csak, még akkor, amikor megtetszett, de utána soha.


Nem érdekel már ez a fiú egyáltalán, csak azt akarom tudni, hogy ez lehetett-e szerelem, vagy mi a franc volt ez?


2013. okt. 21. 03:30
 1/4 fckyes válasza:
49%
Persze, hogy lehetett szerelem!
2013. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
96%

Serintem meg nem szerelem volt. Ha nem ismerted belsőleg, akkor nem.

ez szerintem csak rajongás(pl. színészek esetében is) vagy simán csak tetszett. De nem szerelem.

2013. okt. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelem azt jelenti, hogy valakit belsőleg, külsőleg szeretek és hozzá akarok tartozni minden téren. Nálam ez csakis lelkileg indulhat. Olyan már volt, hogy valakihez először csak belsőleg vonzódtam, nem tetszett, de később ezáltal a fizikai vonzalom is kialakult. De olyan nem, hogy tetszett valaki külsőleg, belsőleg viszont nem vonzott és úgy alakult volna ki a szerelem. Fordítva annál inkább: nagyon tetszett és amikor megismertem rájöttem, hogy akkor sem kéne, ha utánam vágnák.


Szóval nekem ha nagyon tetszik valaki, az csak vonzalom kategória. Persze lehet róla évekig ábrándozni. Olyankor inkább a magunkban róla kialakított képbe szeretünk bele, ami aztán vagy egyezik a valósággal, vagy nem.

2013. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mára már én is beláttam, hogy igaz szerelem csak is a külső és belső együtteséből adódhat, de pár éve még tini koromban nem ezt gondoltam és 2 olyan ember volt az életemben, akik iránt nagyon sokáig tápláltam érzelmeket, persze viszonzatlanul. Az elsőről már biztosan tudom, hogy nem volt szerelem, de itt ez a második, akire nem akarok úgy emlékezni, hogy az első szerelmem volt, mert belsőleg nem igazán ismertem, ráadásul nagyon mélyen csalódtam benne és ki is ábrándultam belőle egy örök életre, mert olyan bunkó volt velem. Talán csak nem találkoztam tőle helyesebbel, ezért ragaszkodtam annyira hozzá. De már egyáltalán nem gondolok rá, főleg nem úgy.
2013. okt. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!