Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alacsony teszto szint lehet a...

Alacsony teszto szint lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég érdekes a problémám..

Olvastam mostanában az alacsony teszto szint „tüneteiről” és mintha magamról olvastam volna... :D

Elég sokszor sz.r mostanság a kedvem, de nagyon változó, mert egyik nap egészen tűrhető hangulatom van, másik nap meg semmi sem megy. Sem a tanulás, sem az edzés. Ma délután voltam edzeni, de csak egy kínlódás, szenvedés volt az egész. Elég fáradt vagyok, úgy érzem semmi erőm nincs, borzasztó erőfeszítésbe telik rávenni magamat bármire is (különösen ma). A fáradékonyságot azért sem értem, mert eleget alszom (minimum 8 óra, de néhány alkalommal 9 is van az), multi pro vitaminpakkot szedek, táplálkozásom nem rossz, viszont mostanában elég durva izomvesztés is történt.

A másik ami már feltűnt (igaz ez régebben is), hogy nem nő valami gyorsan a szőröm sehol sem (igaz a hajam az igen:D). Szóval simán 1 hétig is elvagyok borotválkozás nélkül, míg a haverok pl. 3 után már nagyon gázul néznek ki.

________


Na szóval ezek tűntek fel így elsőre, a kérdésem pedig az lenne, hogy mi történne, ha vennék scitec testo-pump -ot, vagy tribulus maximust és szedném 1-2 hónapig? Ha netán mégsem lenne alacsony a tesztoszteron szintem, akkor sem lehet belőle problémám? Még nem szedtem ilyen cuccokat, tudom vérvétellel megállapítható a dolog, de most ezért menjek el vért vetetni? :D hm...



köszi előre is minden választ!


2011. dec. 22. 17:28
 1/9 A kérdező kommentje:
*** az lemaradt, hogy 19 éves vagyok.
2011. dec. 22. 17:30
 2/9 anonim ***** válasza:

problémád nem lesz tőlük, viszont kivizsgálésra elmehetnél orvoshoz is akár, nem az a biztos?

és OMG nekem is lassan nő a szakállam O_O jáááj és lusta vagyok mint a bűn! bakter :D

2011. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

tényleg kéne egy kivizsgálás.

az írásod felénél már gondoltam mi lesz a válaszom csak aztán olvastam hogy vitaminod van.

nem ártott volna ha leírod hogy mégis hány éves vagy.

ha van rá keret próbálj ki egy tesztó fokozót hátha segít rajtad, de nem lenne jó állandóan tesztó fokozókon élni.

ha vérvételt nem is akarsz de legalább beszélj egy orvossal hátha tud a problémádra valami okosságot.

2011. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dirtboy ***** válasza:

aha látom már írtad a korod,azt hittem idősebb vagy,19évesen ritka a tasztó baj,ha a lompos áll rendesen valószínű nem is az a gond.

az arcszőr növekedés meg lehet a korod miatt van,ismerek olyan 22 évest aki mai napig ritkán borotválkozik mert nem szőrösödik úgy,a tesztó szintjével nincs baja.

2011. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát a „lompossal” nincs különösebb gond .. :D csak, ha mégsem teszto szint a probléma, akkor nem értem. egyébként biztosan nem a lustaság áll a háttérben, mivel szeretek edzeni.... :D
2011. dec. 22. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:

mark86


Túledzés! Pihenj 1-2 hetet és kiderül hogy igazam van-e.

Ja és örülj neki,hogy nem kell kaparásznod magad olyan sűrűn. (ha gondolod,keress rá a túledzésre,sztem magadra ismersz)

2011. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi "tünetből" sok más betegség is lehetne, amúgy meg ha valami abnormális, tápkieg nem fog segíteni, mert nem gyógyszer. szóval ha tényleg alacsony lenne a teszto, az orvost igényel.
2011. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
betegségek tetemes részén nem gyógyszer segít, mert mint tudjuk minden gyógyszer méreg, hanem az életmód, táplálkozás helyrehozása. meg keleti gyógyászatnak utána kell járni, miket használnak, de egy jól megválasztott táplálkozás, és táplálék kiegészítés sokszor többet használhat mint valami gyógyszer.
2011. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
.Aczél. : egyetértek ....
2011. dec. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!