Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg a kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van srác aki mellesleg az osztálytársam és még év elején olyan kb. decemberig belém volt zúgva. de én csak mint barát úgy néztem rá. de telt az idő és beleszerettem:$ de mintha már nem szeretne, nem tudom ... Hogyan derítsem ki h szeret e még? Vagy hogyan hódítsam vissza?? 14/L
2012. márc. 29. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Más szóval jó irányba halad a pubertálódásban' és szexuálisan vonzóvá vált számodra? Ha barátok vagytok akkor csak szervezz több közös programot aztán idővel kapd le.
2012. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem, félreérted... nem szexuálisan vontódom hozzá. csak jobban megismertem és beleszerettem <3
2012. márc. 29. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem kezdj el hozzá közeledni de ne túlságosan csak éreztesd vele hogy te nem úgy gondolsz rá mint régen: mondj olyanokat amivel ezekre célzol vagy viselkedj úgy

Én ezt csináltam mert nálam is volt pont ilyen s nálam bevált

2012. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bújj hozzá,puszilgasd,simogasd...
2012. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát általában mindig megölel amikor találkozunk vagy amikor búcsuzunk meg néha meg is puszil, de ez még csak barátság. 2. kommentelő tudsz példákat mondani??
2012. márc. 29. 19:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Várd meg a tanévzárót
2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben.mondjuk sajna nem egy suliba fogunk menni de rohadt közel lesz a sulink egxmáshoz és megbeszéltük páran h együtt fogunk suliba járni vele is. am. miért várjam meg a tanévzárót?
2012. márc. 29. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azért az apró pici okért, hogy ne menjen el az eszed idő előtt.
2012. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy érted h ne menjen el az eszem idő előtt?
2012. márc. 31. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!