Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes egyszerre 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egyszerre 2 emberbe? Vagy talán szerelemnek érzem még azt is, ami már rég csak ragaszkodás?

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

ennél kicsit bővebben ird le...

ugyérzed az exedet is szereted?

2012. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba... ;)
2012. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, van abban valami, amit írtál. :) Van barátom, de viszont úgy érzem, tetszik valaki... Ezért kérdeztem. Egyelőre nem történt semmi, de most nem tudom mi tévő legyek.
2012. márc. 30. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te érzed! Én lányként tudom magamról, hogy nem tudok két embert szeretni. A fiúknak ez sokszor nem okoz problémát. Ha szereted a barátodat, a másik csak "tetszés", akkor ne szakíts. Ha úgy érzed, hogy már csak ragaszkodás, akkor szakíts, mert ez csak rosszabb lesz. Persze egyesek szerint minden kapcsolat átalakul előbb utóbb ragaszkodássá, szóval ezt is érdemes mérlegelni.
2012. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén fog "hangzani", de dobj fel egy pénzérmét: az első srác legyen mondjuk írás a másik legyen fej, nézd meg melyik oldalnak szurkolsz jobban. Lehet hogy nem éppen így kell ezt csinálni, de legalább megtudod melyik sráchoz húzol. Remélem segítettem
2012. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!