Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondják, h. vki a szerelembe szerelmes? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nekem van barátom kb. 3 hete. Szeretem, habár nem tudom, h. ez már szerelem-e, de ha nem, akkor is az lesz hamarosan úgy érzem.
2012. márc. 28. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy vki a szerelembe szerelmes annyit tesz hogy az érzésbe szerelmes nem pedig a személybe akivel átéli ezt ,,
2012. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt hogy veszi észre az ember? Milyen jelei vannak?
2012. márc. 28. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Arra mondják, aki már annyira szeretne szerelmes lenni, hogy kivetíti az álomképét a párjára, miközben nem is ismeri igazán a másikat. Azt nem tudom, hogy lehet felismerni 3 hét (!) után, de egy év múlva már biztosan tudni fogod a választ.
2012. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm.3hétnél tovább még nem volt egyedül 15éves korától kezdve.Mindig egyik kapcsolatból a másikba kerül napokon belül.Azonnali szerelem volt eddig az összes.Csak épp mindig beleszeret közbe másba és arra cseréli a régit.

Akkor gáz,ha majd becsúszik egy gyerek.

2012. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy valaki nagyon szeretne szerelmes lenni, és ehhez neki csak egy alany kell, akibe beleláthatja azokat a tulajdonságokat, amelyekkel az "igazit" tudná elképzelni.

Én pedig még mindig nem értem, hogy miért jönnek össze emberek úgy, hogy nincs meg a szerelem. Az idővel kialakul, ha olyan tulajdonságokkal rendelkeznek a felek, utána össze lehet jönni, de így csalódás lesz a vége, ha "járás" közben várod a szerelmet és nem fog jönni.

2012. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem te pont a "szerelembe szerelmes" típus vagy. Bocsi. :)

(16:52 voltam.)

2012. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem voltam úgy, h. nagyon szeretnék szerelmes lenni, és ehhez csak egy alany kell. Mert (sajnos) elég válogatós vagyok, és ha csak vki kellett volna, akkor nem válogattam volna ennyit.

"Én pedig még mindig nem értem, hogy miért jönnek össze emberek úgy, hogy nincs meg a szerelem." Munka miatt találkoztam a párommal, pár levelet váltottunk, majd elhívott randizni, egyik randin elcsattant az 1. csók, na onnantól kezdve mondom, h. együtt vagyunk. Nem hiszem, h. mindenki azt csinálja, h. hónapokig ismerkedik, aztán utána csókolóznak csak, és jönnek össze egymással. Itt ezen az oldalon nem egyszer olvastam olyat, h. 1. randin csókolóztak, netán szex is volt, és azóta, már több éve együtt vannak. Ott sem hiszem, h. szerelem volt első látásra.

2012. márc. 29. 07:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Részedről kár ilyenen aggódni, esetedben még fel sem merül ez. A kérdésedre a választ egy lány ismerősömmel szemléltetném: a csaj tizenéves kora óta alig volt egyedül. Ha véget ér egy kapcsolata, teljesen magába van roskadva, depressziós, ahogy ez lenni szokott. Annyi a különbség, hogy ez pontosan addig tart, amíg nem jön egy új srác, akkor megy tovább minden.


Pl járt egy haverommal, aki telejsen lesz*rta a fejét. Hétvégente találkoztak csak, a csaj ilyenkor sütött főzött a srácra, ezután dugtak egy nagyot, majd a srác jött velünk sörözni. Ezek után a cimborám szakított vele, a csaj meg egy hónapig sírt utána (én eleve azt nem értettem, miért nem ő rúgta ki a gyereket páros lábbal, nemhogy még sírjon is utána). Teljesen elhagyta magát, kiborított mindenkit. Ekkor beszéltem egy barátnőjével, aki mondta, hogy ó ne aggódjunk érte, majd jön egy másik srác, és meg lesz oldva (merthogy vele mindig ez van). Így lett. Egyik nap még zokogott, mert elhagyta "élete szerelme" (szó szerint idéztem), egy hét múlva pedig másik fickóval láttuk, és mintha nem is történt volna semmi, pontosan ugyanolyan volt, mint amikor haverommal járt, cimborám már el is volt felejtve.


Magyarul nem a partnerét siratja a kapcsolat végeztével, hanem magát a kapcsolatot. Nem arra van szüksége, hogy akit szeret vele legyen, hanem, hogy legyen valaki, akibe szerelmes lehet, az kvázi mindegy, hogy ki az a valaki. Remélem így érthető.

2012. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Majdnem..


Azt jelenti, hogy valaki folyton ezt az érzést keresi.

Akkor is ha van párja, és szereti.

Mint tudjuk az a lángolva lobogó szerelem idővel elmúlik, és marad a szeretet.

Az olyan embernek, aki a szerelembe szerelmes ez már nem elég. Neki hiányzik az a lángoló érzés, a "pillangó érzés a hasában" és még folytathatnám, de minek? Mindenki ismeri ezt az izgalmas érzést.

Arra mondjuk, hogy szerelmes a szerelembe, aki ezt az érzést hajszolja (akkor is, ha párkapcsolatban van, de már "csak" a szeretet maradt).

2014. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!