Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok nem szerelmes, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok nem szerelmes, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Már háromszor a szemembe vágta,amikor összevitáztunk h ő nem szerelemes már,de szeret. Most haverjának is mondta este, hogy már nem szerelmes sajnos:( Több mint 1 éve vagyunk együtt és én meg pont most érzek iránta a legerősebben,annyira rossz. Én soha nem mondanám ezt a szemébe ha esetleg elmúlna,de ő már a haverjának is mondja. Ti mit tennétek a helyemben? vele maradnál,mert iszonyatosan szereted vagy nem? 23/L 28/F
2012. márc. 28. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



ez az én kérdésem, nézd meg a válaszokat, hátha találsz benne választ magadnak

2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nem szerelemmel szeret az miért baj?
2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké. Az a lényeg mi marad miután elmúlt.
2012. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert még csak egy éve vagyunk együtt,nála az első pár hónapban rózsaszinköd volt,ami persze elszáll egy idő után ez tény de attól még szerelmes vagy,csak már nincs az a lángoló érzés.Vagyis nálam igy működik. Volt már 4 éves kapcsolatom is és nem 1 év alatt kellett szembesülnöm ezzel,szerintem ez hosszabb folyamat:(
2012. márc. 28. 13:25
 5/9 omba ***** válasza:

Nem szerelemmel, - de szeret-e egyáltalán?

Azt, hogy a "szemedbe mondta", nem sértés, ezt mifelénk őszinteségnek hívják.


Inkább az a kiábrándító, hogy ezt a haverjaival miért is fontos megosztania?

Szóval, annyira nem az az érdekes, hogy Te mit tegyél, akármit is teszel, az csak addig érvényes, míg ő le nem lép.

Valahogy azt gondolom, nem is olyan sokára.

2012. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ti 1 év után eltudnátok fogadni,hogy egy olyan emberrel vagytok együtt,bújtok hozzá,feküdtök le aki csak szeret titeket és ennyi. Én a barátnőimet,meg a szüleimet szeretem, a páromba szerelmes vagyok ami valószinű 3-5év múlva átalakulna mély szeretetté,de az se szimpla szeretet nálam.
2012. márc. 28. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

...megpróbálnám elengedni....nagyon nehéz lenne,és majd beledöglenék a fájdalomba,de ha nem boldog mellettem muszj elengedni....én biztos megpróbálnék r

á haragudni,belül csak h könnyebb legyen az elmúlás.....

2012. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 23 L, itt nem azt a kérdést kell feltenni, szerelmes-e beléd a párod, és gond-e, ha nem, hanem azt a kérdést, hogy "Vajon mégis mennyire szeret?"...


A szerelem mindig elmúlik, elmúlhat akár 6 hónap alatt is. Sok esetben utána még sokkal több is veszi át a helyét, mint a kezdeti lángoló érzés, míg más esetekben kevesebb.


Talán nálatok az utóbbiról van szó.


Mert ha én szívvel - lélekkel, testi - lelki vonzalommal, teljes elköteleződéssel szeretek valakit, még vita során sem mondok neki olyat, hogy "nem vagyok szerelmes, de szeretlek".


Szerintem itt nem az a gond, hogy a párod "csak szeret".

Az a gond, hogy nem szeret eléggé.

2012. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 év nagyon rövid idő ahhoz, hogy már ne szeresd szerelemmel a másikat. Vagyis a párod igazán soha nem volt beléd szerelmes, csak egy fellángolás voltál. Én csak 2 év után kezdtem érezni, hogy az eszeveszett lángolás kezd csökkenni, de a páromat jobban szerettem mint valaha! Hogy vele maradnék-e, hogy "iszonyatosan" szeretem, ő meg nem? Nem.
2012. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!