Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz idegen lány...

Mennyire nehéz idegen lány lakótárssal együtt élni?

Figyelt kérdés

Csak szobát tudok kivenni a fizetésemből, de nincs ismerősöm, szóval idegennel kell majd társulnom. Eléggé zárkózott vagyok, nem járok szórakozni, inkább olvasok, filmet nézek, ilyesmik. Nem szeretem a felszínes, semmitmondó beszélgetéseket, amikor csak azért beszélnek, hogy ne legyen csend. Utálom a szarkeverést, amikor valaki annyira unatkozik, hogy csak ezzel tudja lekötni magát. Szeretem a nyugalmat, a csöndet, és utálom, ha rám telepednek és fárasztanak hülyeségekkel. Sajnos az a tapasztalatom, hogy egyre ritkább az olyan ember, aki normális, és valóban értelmes témákról lehet beszélgetni vele. Tudom, most azt gondoljátok költözzek barlangba, de nem igazán kivitelezhető. Úgy gondolom, hogy a munka után mindenki vágyik egy kis kikapcsolódásra.

A másik amitől félek, hogy minden nap idegeneket hívna fel magához, én meg csak kommandózva mehetnék ki a WC-re, ha nem akarok jópofizni, stb. A másik félelmem meg az, hogy hajnalig tartó bulit tart, én meg nem tudnék aludni tőle. Szóval nem tudom, hogy ezek a dolgok, hogy működnek, beköltözés előtt, meg lehet e mindent normálisan beszélni, vagy csak később derülnek ki ezek a dolgok, szóval teljesen tanácstalan vagyok, ezért lenne nagyon fontos, ha írna nekem valaki, nagyon megköszönném.

Szerintetek létezik ilyen lakótárs, aki hasonlóan magányt kedvelő típus, mint én, vagy ne reménykedjek?

Ti milyen tapasztalatokat szereztetek ilyen téren? Én 22 éve itthon élek, négyen élünk 30 nm-en, rossz a viszony, semmi magánéletem, és végre szeretnék egy kis nyugalmat magamnak, de nem tudom, hogy mit várhatok egy ilyen helyzettől. Nem szeretnék sz*rt fosra cserélni.


Előre is köszi a válaszokat!


Csak azok írjanak légyszíves, akik már éltek idegen lány lakótárssal. Köszi!


2011. máj. 29. 16:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
22/L
2011. máj. 29. 16:11
 2/23 anonim ***** válasza:

szia!

Én pont ebben a helyzetben voltam szeptemberben!

(ugyanolyan visszahúzódó vagyok mint te)


Ismeretlen lánnyal kerültem össze az albiban.


Ez az első csaj nagyon bulizós volt, alig tudtam tőle tanulni,aludni..

Sajna tényleg sokx volt olyan, h felhozta napi szinten a bnőit.. "Randalíroztak":S


Aztán ez a lakótárs elment, (nem az én ráhatásomra, sose szóltam neki arról,h mi minden zavart, amit csinált)


Jött új lakótárs, iszonyat rendetlen, és ő is hozza a bnőit..:S


Szóval ha nincs szerencséd, beigazolódhatnak a félelmeid..:S



De bnőimnek pl jó tapasztalatai vannak..S:


Szóval azért van esély h jófej lakótársat fogsz ki:)



Hova készülsz menni amúgy? Melyik város/suli?

Mert ha oda ahol én vagyok, összeköltözhetnénk:)

2011. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

amúgy én is 22/L vagyok


1.voltam

2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

eddigi válaszok írója vagyok!


amúgy félelmetes, ezt a kérdést akár én is írhattam volna

ugyanilyen vagyok:O

2011. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Írtam Neked privátban. :)
2011. máj. 29. 16:31
 6/23 anonim ***** válasza:
már ment is a válasz;)
2011. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Írnék neked én is, ha el tudnálak érni. Melyik városban keresel albérletet?
2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
en az egyik legjobb baratnomet igy ismertem meg, hogy neten hirdettem hogy lakotasrat keresek..es egyutt kerestunk aztan lakast.
2011. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fiú lakótársat nem tudnál elképzelni?
2011. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon zárkózott vagyok, és egy fiú lakótárs előtt, még inkább "zavarban" érezném magam.
2011. máj. 29. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!