Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnál ha tudnál róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál ha tudnál róla, hogy egy nő rá van kattanva a párodra és mindent megtesz, hogy őt válassza helyetted?

Figyelt kérdés
Van egy nő,aki próbálkozott a páromnál mikor egyedülálló volt. A nő elég telt,de szép az arca,jó nagy mellei vannak stb. Összességében szép csaj. Én vékony vagyok, és mióta együtt vagyunk drasztikus fogyókúrába kezdett. Amikor találkozunk vele, látom ahogy rajongással néz a páromra,és ezt a párom is észrevette. Amikor kérdeztem miért nem kell neki a csaj,azt válaszolta,hogy mert túl kövér. Más kifogása nem volt. De most,hogy egyre csinosabb...félek.:S A csaj így,hogy egyre vékonyabb látom,hogy egyre közelebb merészkedik. Párom azt mondja neki nem kell,de ismerem a csajt,és rettentő kitartó.:S Mit tennétek a helyemben?
2012. márc. 31. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Örülnék neki..

Egyszerre két nővel.. Fúú

20/F

2012. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha a nő sikerrel járna a párodnál,akkor a kapcsolatotoknak semmi értelme. Ha szeret a párod,akkor nem fog a nővel törődni.
2012. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van!Akit vinni lehet azt vigyék is!:)
2012. márc. 31. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Én utálom az ilyen csicskákat h nem képes felfogni h már van párja. Hivd le v.hova beszélgetni és kérd meg h hagyja a barátodat békén. Ha elkezd veled kiabálni akk mond el a barátodnak :@
2012. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A testsúlynak nem mindig van köze hozzá. Az én párom csak a telt nőket szerette eddig és én sem vagyok az a vékony fajta és tavaly mégis megcsalt egy vékonyabb lánnyal aztán közölte, hogy Ő rájött senki nem pótolhat engem. A lány egy vidéki kis k...a volt aki éppen élvezte, hogy szórakoznak vele és aztán jól megkörnyékezte a párom és mivel gondban voltunk ment is. Ha minden rendben van és szeret akkor úgy se megy ha meg igen akkor kapja be.
2012. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem értettem soha az olyan nőket,akik rámásznak valakinek a párjára.:S Nekem nem lenne a képemen bőr szétválasztani senkit. Rendben a kapcsolatunk,csak tudod mégis pasiból van...és ez a nő pedig gusztustalanul kitartó!
2012. márc. 31. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Levágandó egy k*rva
2012. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megmondanám,hogy húzzon el,különben szétütöm:D

Ha kinevet vagy semmibe veszi (gondolom ezt tenné) akkor kapna párat a fejére..:d igen tudom,agresszív vagyok.

2012. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi értelme a csajjal beszélni csak te kerülsz kellemetlen helyzetbe. Próbálj meg a pasidnál minél többet megtenni, hogy ne a másik kelljen neki és ha még így is menne hát hagyd a fenébe. Sajnos ha akarja úgy is megteszi és lehet meg sem fogod tudni. Én is csak véletlenül tudtam meg. Hidd el ha akar keres lehetőséget azt mondja most tovább dolgozik vagy van valami dolga ami órákig tart stb. stb.
2012. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos, akit vinni lehet, azt tényleg viszik .. Tapasztalat. Utálom az ilyen gerinctelen férgeket, és hogy képesek nőnek nevezni magukat ilyenek után. Belerondít más kapcsolatába, ahelyett, hogy a saját életével törődne, és próbálna nem egy szerencsétlen csitri lenni.
2012. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!