Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most már érdekel, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már érdekel, hogyan definiáljátok az érettséget. Aki szobatiszta az már érett?

Figyelt kérdés
Ezt nem viccből kérdezem. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy egy 13-14 éves GYEREK hogyan lehet érett!
2009. jún. 15. 18:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Meg, ha már érettnek tartják magukat, akkor illene is úgy viselkedni, nem?
2009. jún. 15. 18:56
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
ha egy 14 éves lány komolyan tud venni egy kapcsolatot, ha felelősségteljesen viselkedik, és tudatában van annak, hogy a tetteinek következményei vannak, akkor komoly lépést tett az érettség felé.
2009. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

érett akkor ha tisztában van a cselekményeinek a következményeivel, ha felelősségteljesen gondolkodik, ha nem olyan egyszerű mint a faék, van valamennyi rálátása az életre (ami szerintem egy 13-14 évesnél 100 esetből 2-re ha elmondható)...

az a baj, hogy sokan az érettséget a biológiai érettségnek gondolják, mert ugye az elég a szexhez, ha valaki 14 évesen már tudja, hogy hol a G-pontja, meg hogyan jobb sz_pni, az már ugye szexuálisan érett, és az kell a 17-18 éves fiúknak...közben meg minden másnap ideírja, hogy ha a barátom a cicimre élvezett, attól lehetek terhes...na igen...előbb AGYban kellene felnőni, aztán szexelni


20/L

2009. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%

Jó az előző megfogalmazás. Én (is) úgy gondolom, hogy az érettséghez nem csak "olyan" hozzáállás szükséges, hanem tapasztalat is. Amit 13-14 évesen még kevés adatott meg, de szerintem ez így helyes.

Én 19 éves vagyok és most kezdem úgy érezni, hogy jobban átlátok szituációkat, eleget megtapasztaltam, már jobban átfontolom a dolgokat mielőtt kijelentenék bármit is. Szóval lehet, hogy most már elég közel állok az érettséghez. :)

2009. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

13-14 évesek tuti nem érettek!nem lehetnek érettek!biztos van kivétel akit az élet már elkezdett tanítani,de nem véletelenül van h az ember 16éves kora után büntethető,18 után vezethet..!Mi lenne ha már a 13 évesek vezetnének?:D

Most ide sok üzenet fog jönni h ők igenis érettek,h '16 éve vagyok együtt a párommal,15 évesen ismeretem meg..'-sablonra, de én akkor is avval éretek egyet aki nem hiszi h ők már érettek!egyszer tettem fel egy hasonló kérdést,elég sok negatív kommentet kaptam,főként a 'tinik' támadtak....úgy gondolom hogy majd később rájönnek a mostani éretlenségükre...

22/L

2009. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Látom, nemcsak én érzem azt, hogy sokan azért szajkózzák, hogy érettek, mert egyszerűen lázadó korban vannak. Az első válaszadónak csak annyit, hogy sok a ha...
2009. jún. 15. 19:12
 7/24 anonim ***** válasza:

ez a kérdés nagyon tetszik!!

15/L vok.sokan azt mondják éretlen vagyok csak mert bolondkodom hülyülök...de mégis ha valami komolya dönts elött állok úgy érzem helyesen döntök..Pl:volt pár kapcsolatom..de ha úgy láttam a fiu egy dologra hajt elkültem..és ha belemegyek egy kapcsolatba azt komolyan veszem...nem nézek más pasikat komunikálok a barátomal és ha kell hajlandó vagyok változni a kedvéért.Ha pedig ugy gondolom h tévedtem bocsánatot kérek..!akkor én most értett nek titulálható vagyok?

2009. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

19:12-es. Ez alapján nem megítélhető. Átlátsz az embereken, de...lehet 1 év múlva azt tudod mondani magadnak, hogy jé megint kicsit jobban értem a dolgokat. Legalábbis én így vagyok/ voltam vele.

19/L

2009. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Jó úton vagy affelé h érett felnőtt légy majd:)))
2009. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

oké köszönöm és bocsánat h bezavartam a fö kérdést:)!!


19:12 es voltam


ui: am néha utálok bocsánatot kérniXD:P:P!

2009. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!